Four Seasons George V - Paris For Classic Romance

Francie / Paříž

Destinace

Four Seasons Hotel George V, Paris se nachází jen pár kroků od bulváru Champs- Elysées. Nabízí soukromé terasy s impozantním výhledem na Paříž a originální bohatou květinovou výzdobou. Dopřát si můžete i nejexkluzivnější wellness procedury a vychutnat si jídlo v restauraci oceněné hvězdičkou Michelin.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Hotel

Honosné pokoje a apartmá, mnohé s vlastní terasou s výhledem na Paříž, mají interaktivní TV, CD/DVD přehrávač, knihovnu, Wi-Fi připojení, kávovar na espreso včetně kapslí zdarma, trezor, minibar a toustovač. Ke standardnímu vybavení patří kávovar Espresso s kapslemi zdarma, trezor a minibar a toastovač.

Four Seasons Hotel George V Paris se těší ideální poloze na území tzv. Zlatého trojúhelníku, které je proslulé butiky haute couture a najdete jej pouhé 2 km od Eiffelovy věže či 3,5 km od muzea Musée d'Orsay. K módním obchodům a kavárnám ve čtvrti St. Germain-des-Prés je to 3,5 km.

Stravování

V restauraci Le Cinq se 3 hvězdičkami Michelin se připravují pokrmy klasické francouzské kuchyně i lehčí menu. Elegantní podnik La Galerie je oblíbeným místem moderních Pařížanů k posezení u sklenky nebo lehkého jídla. Nabídku doplňuje restaurace Le George s lehkými středomořskými jídly určenými pro více osob. V zimní zahradě se 7 metrů vysokým stropem a výhledem do mramorového nádvoří je situována restaurace Orangerie s menu složeným z pokrmů tradiční francouzské kuchyně v moderní úpravě. Le Bar s velkými okny s výhledem na známý bulvár George V připravuje koktejly a lehká jídla.

Sport a night life

Four Seasons Hotel George V Paris se těší ideální poloze na území tzv. Zlatého trojúhelníku, které je proslulé butiky haute couture a najdete jej pouhé 2 km od Eiffelovy věže či 3,5 km od muzea Musée d'Orsay. K módním obchodům a kavárnám ve čtvrti St. Germain-des-Prés je to 3,5 km. 8. obvod – Champs Élysées je skvělou volbou pro hosty, které zajímá: nakupování, romantika a jídlo.

Relaxace a zdraví

Wellness centrum o rozloze 550 m² s přirozeným denním světlem se nachází ve 4. patře a má fitness centrum, kadeřnictví a 4 místnosti na procedury. Personál hotelu Four Seasons je dostupný nepřetržitě a pomůže vám s vyřizováním obchodních a cestovních záležitostí i s organizací zábavního programu.

Cena na osobu ve dvoulůžkovém pokoji

10.-12.2.2017 13.-15.2.2017 17.-19.2.2017
38.890,-Kč 38.890,-Kč 38.890,-Kč

Na vyžádání, stačí zavolat na číslo +420 725 773 788 nebo napsat na office@unitravelgroup.cz. Je možná libovolná délka pobytu.

Cena zahrnuje:

Zpáteční letenku přímý let Praha - Paříž - Praha, Vídeň - Paříž - Vídeň (v nejnižším tarifu)
2 noci ubytování ve dvoulůžkovém Superior pokoji se snídaní
Wifi internetové připojení zdarma

Cena nezahrnuje:

Zpáteční letištní privátní transfer za příplatek na osobu: 980,-Kč
Veřejné parkování je možné za 54 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.