Pohodová cesta do Chorvatska vlakem

Pohodová cesta do Chorvatska vlakem Vaše dovolená v Chorvatsku začíná již na cestě vlakem RegioJet! Večer nastoupíte, užijete si pohodlí na cestě, která vás nebude stresovat, a ráno se probudíte pohledem na moře. Nemusíte řídit, nebudete čekat v dlouhých kolonách na hranicích, můžete se bavit s přáteli, dát si během cesty pivo a další drink a dorazit odpočatí do vaší dovolenkové destinace v Chorvatsku.

 1. Ještě před cestou si vyberete a objednáte občerstveníChceme, abyste si cestu skutečně užili. Ještě před cestou si budete moci jednoduše objednat občerstvení z našeho menu přes naše internetové stránky. My ho pro vás nachystáme a rozneseme po odjezdu z vaší nástupní stanice. Nápoje – například pivo, víno či nealko si pak budete moci objednat během cesty a k tomu i další drobné občerstvení.

 2. Nastupte do vlaku tam, kde to máte nejblíž
  V podvečer pohodlně nastoupíte do vlaku RegioJet v Praze, Pardubicích, Brně či Břeclavi nebo Bratislavě. Pokud jedete z Ostravy nebo jiných míst, můžete jednoduše využít návazných vlakových nebo autobusových spojů RegioJet do Prahy či do Brna.

 3. Místa pro jednotlivce nebo partu přátel či rodinu
  Pokud cestujte s rodinou či partou přátel – nejpohodlněji budete společně cestovat v lůžkovém kupé pro skupiny, které je jen pro 1-4 cestující a navíc s velkými prostory pro zavazadla. Nebo si vyberte kupé se sedačkami, kde budete mít dostatek soukromí a prostoru. Po cestě se můžete bez omezení bavit, třeba hrát karty a být po celou dobu jízdy spolu, aniž by Vás kdokoli rušil.

 4. Filmy, zábava, internet zdarma pro vás
  Desítky filmů, připojeni k wifi zdarma, samostatné obrazovky v sedačkách nebo zábavní portál. To vše máte k dispozici během cesty, a i když nemůžete třeba spát, cesta vám díky tomu rychle uběhne. Samozřejmostí je také připojení k internetu zdarma. Vlaky RegioJet vám nabídnou nejvíce možností, jak pohodově strávit čas na cestě na vaši dovolenou v Chorvatsku.

 5. Palubní kavárna s kávou Illy zdarma
  Během cesty navštívíte naše kavárenské okénko s nabídkou kávy Illy a dalšího občerstvení.
  V nabídce bude cappuccino, latté, nebo skvělé espresso - samozřejmě zdarma a k tomu jen za 10 Kč skvělé oblíbené dorty nebo něco dalšího na zub.

 6. Budíček, snídaně a hurá na pláž
  Ráno vás včas vzbudíme a nabídneme kávu s drobnou snídaní.Pak vás už přivítá dozlatova prosluněný Jadran a nekonečná pohoda vaši dovolené v Chorvatsku. Na zpáteční cestě se na Vás bude opět těšit náš usměvavý personál, který se o vás opět postará na palubě vlaku RegioJet při cestě zpět.

Nejlepší ceny pro každého. Cesta do Chorvatska ještě nikdy nebyla tak dostupná.

Vyberte si z nabídky jízdenek tu, která vám vyhovuje nejvíce. Můžete si užít spánek a pohodlí v lůžku, stejně jako zábavu během cesty ve voze Astra. Ceny jízdenek jsou včetně garance místa a všech palubních služeb RegioJet - včetně kávy zdarma.
Místo k sezení ve voze Astra nebo v kupé od 590,-Kč.
Místo v lůžkovém kupé STANDARD od 790,-Kč
Transferová jízdenka na návazný autobus od 200,-Kč

Kde můžete nastoupit na vlak RegioJet do Chorvatska?
Od 30. 6. do 25. 9. odjíždějí spoje RegioJet 3 x týdně (vždy v úterý, pátek a neděli z ČR do chorvatské Rijeky). Ideální pro vaši dovolenou, ať už trvá týden, dva, deset dní či jenom prodloužený víkend.

Vlakem a návazným autobusem z Rijeky se s námi dostanete do 30 nejlepších destinací na chorvatském pobřeží Jadranu. Od Istrie až po Makarskou. Všude vás pohodlně a za nejlepší ceny dopraví RegioJet!

Plánované zastávky návazných autobusů RegioJet
Baška, Baška Voda, Biograd, Brela, Crikvenica, Gradac, Krk, Makarska, Malinska, Medulin, Novi Vindolski, Novigrad, Omiš, Opatija, Pakoštane, Podaca, Podgora, Poreč, Primošten, Pula, Rabac, Rovinj, Split, Sukošan, Šibenik, Šilo, Trogir, Umag, Vrbnik, Zadar.

Finální seznam destinací a podrobné trasy a odjezdy linek zveřejní dopravce při spuštění prodeje jízdenek. Snahou dopravce je pro vás vyjednat co největší počet zastávek, abyste si mohli vybrat pro svou dovolenou destinaci svých snů.

09. červen, 2020