Coronavirus (Covid-19) - odpovědnost k našim klientům

Coronavirus (COVID-19) odpovědnost Důvěra v cestování

Důvěra v cestování

My, naši partneři (hotely, rezorty, vily) usilovně pracujeme na tom, abychom byli připraveni přivítat znovu, Vás, naše klienty při přípravě na Vaše cesty po celém světě. Děkujeme Vám za trpělivost a našim fantastickým partnerům za jejich neochvějný závazek podporovat nás, naše klienty, kolegy a komunity po celou tuto náročnou dobu.

Již 13 let doprovázíme naše klienty na cestách za jejich cestovními zážitky. Výzva dnešní globální pandemie nám nezabrání představit si vývoj luxusního cestování a naopak povzbudí nás, abychom šli dále a vyvíjeli se rychleji.

V souladu s průkopnickým duchem naší značky je naším cílem nyní dosáhnout nové úrovně a co nejlepších postupů - v oblasti zdraví a hygieny a v oblastech, které jsou základem naší služby "Pohodlného cestování".

Vítáme zvýšené požadavky, které vydávají mnohé zdravotnické úřady a vlády na celém světě, a jako vždy zůstáváme nekompromisní v našem přístupu k čistotě. Budeme neustále spolupracovat s našimi partnerskými hotely s jejich specializovanými interními odborníky a s předními zdravotními a hygienickými úřady, abychom zajistili dosažení a dodržování našich ještě vyšších standardů. Níže je uveden přehled některých komplexních kroků, které podnikáme při implementaci našich rozšířených protokolů, které podléhají přísným kontrolám. Na všech úrovních budeme i nadále chránit mnoho komunit, kterým sloužíme.

Zároveň se při dodržování nových pokynů pro čistotu a sociální distancování zavazujeme, že se naši klienti budou opět cítit vítáni v příjemném prostředí a budou si moci vychutnat mimořádné cestování a oceněné jídlo v té nejlepší kvalitě. Budeme i nadále čelit výzvě uspokojování potřeb našich klientů, zejména v tomto ohledu.

Zkušenost našich partnerských hotelů byla dlouho definována nesrovnatelnou službou, nadčasovým přístupem bohatým na kulturu, přírodní zázraky a opravdovou péčí. Věříme, že budoucnost cestování spočívá v dědictví každé země, kterou se budete chystat objevovat. A ve zdech luxusních hotelů opět zažijete okamžiky magie, mezi těmi, na kterých vám nejvíce záleží.

Dokud se znovu nepotkáme, zůstaňte v bezpečí.

Martina Vachelová, ředitelka

Rozšířené protokoly:
Všechny naše partnerské hotely a jejich zaměstnanci jsou dobře vyškoleni k identifikaci příznaků Covid-19 a byli instruováni, aby nepracovali, pokud se necítí dobře nebo pokud byli v kontaktu s někým, kdo je podezřelý nebo má potvrzení, že má Covid-19.

Jako další preventivní opatření budou zaměstnanci před zahájením práce podrobeni teplotnímu screeningu. Pokud zaměstnanec projeví jakékoli příznaky týkající se viru, bude poslán domů. Kromě toho partnerské hotely požádají (do odvolání) všechny hosty, aby při příjezdu podstoupili kontrolu teploty a vyplnili důkladný registrační formulář. Pokud při příjezdu host vykazuje vysokou teplotu nebo jakékoli jiné příznaky odpovídající Covid-19, bude požádán o odložení cesty na později a bude o něj pečováno v oddělené určené místnosti, dokud nebude možné zajistit vhodnou péči.

STORNO a ZMĚNA TERMÍNU ZÁJEZDŮ - Aktualizováno 20. května 2020

Existující rezervace
Všichni hosté s rezervací příjezdu do 30. června 2020 nebo dříve budou mít možnost změnit nebo zrušit bezplatně svoji rezervaci. U rezervací po 30. červnu 2020 vám chceme připomenout flexibilitu nových rezervací.

Nové rezervace
Všechny nové rezervace rezervované mezi 16. březnem 2020 a 30. červnem 2020, týkající se příjezdu do 30. září 2020 nebo dříve, mohou být změněny nebo zrušeny až 7 dní před příjezdem.

Chcete-li získat další podrobnosti a domluvit se, kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem pomocí kontaktních informací uvedených na adrese http://www.unitravelgroup.cz/kontakt.

20. květen, 2020