PRIVATE JET

Barcelona / Španělsko

Business dokáže být stejně nepředvídatelný jako sportovní klání, máme pro vás flexibilní program služeb, který se perfektně přizpůsobí vašim potřebám. Garantujeme přistavení letadle kdekoliv na světě během 10 - 24 hodin od objednání a zároveň přinášíme nejvyšší standard v oblasti bezpečnosti a služeb. Více jak 100 letadel zajišťuje přepravu do více než 5000 destinací po celém světě. Malý jet pro let po Evropě nebo letadlo s dlouhým doletem (jako Falcon 7X, Gulfstream G550 či Global Express) pro let za oceán. Na vás tak zůstává jediné, rozhodnout se komu budete a kde fandit". V rámci VIP charterových letů zajistíme: palubní lístky všech tříd, přednostní odbavení, pronájem auta nebo limuzíny (bez řidiče, s řidičem), pronájem vrtulníku, pronájem lodí, speciální catering. Doporučení vhodného ubytování a jeho rezervaci. Služby spojené s organizací konferencí a obchodních schůzek.
Vstupenky na kulturní a sportovní události (NBA, NHL, NFL, Ligu mistrů U.K., Barcelona, tenis, VC Formule 1, Moto GP, La Scala, Metropolitní Opera..)

Zájezd v detailech

Doprava

Private Jet

Délka pobytu

libovolný

Strava

Bez stravy

Cena

od 280 EUR za hodinu letu a sedadlo

VIP SERVICE

1. den Výhody privátního letu
  • Leťte kdy se vám to hodí
  • Letíte z nejbližšího letiště, od místa kde se nacházíte
  • Přímý let na 900 evropských letiště a 5000 letiště na celém světě
  • 100 letišť, které nejsou dosažitelné běžnou obchodní linkou

Comfort:
Letadlo je celé vaše! Vezměte sebou obchodní přátele, rodinu, děti, přátelé, dokonce i domácí mazlíčky.
Excelentní gastronomie! Pohodlně vybavená letadle, soukromí stejné jako máte ve své kanceláři. V Private Jet můžete tak nerušeně pracovat sami nebo se svými partnery.

2. den Nevýhody standardních obchodních leteckých linek
  • Nemůžete si určit čas letu. Omezený počet letišť. Častokrát je přestup je nezbytný pro dosažení cílového letiště. Omezený výběr nápojů a pokrmů. Fronty, bolení hlavy, stres. A špatná podpora, jestliže se dostanete během Vaší cesty letadlem do nesnází.
3. den Embraer Legacy 600 - 13 osob max.

Příklad Private JETu.
Soukromé proudové letadlo je stále ještě symbolem určitého snobismu. Luxusní tryskáč Embraer Legacy 600.
Stejný lesk laku, eleganci a luxus či struktury vzácných dřevin je možné spatřit pouze v Orient Expresu. Luxusní dolnoplošník je poháněný dvěma motory Rolls-Royce AE 3007A1E. Ty se nacházejí v zadní části trupu a každý má tah 35,5kN. Luxus v kabině cestujících. Jediný omezující faktor pro pohodlí cestujících je výška kabiny 1,83 metru. Dlouhá je 13,1 metru a široká 2,1 metru.

Počet cestujících max: 13 osob
Výška kabiny: 1,83 m (6 ft)
Maximum Range: 6,019 km (3.250 nm)
Ceiling: 12,397 m (41.000 ft)
Max rychlost: 850 km/h (Mach 0.80)
Baggage Compartment: 6,8 m3 (240 ft3)/450 kg

Zásuvka pro připojení počítače do sítě, satelitní telefon/fax, Wi-Fi Internet, je možné používat mobilní telefony během celého letu, 2 LCD monitory, CD, DVD, i-Pod Docking Stations, Air Show- Fully Equipped Galley (Warm and Cold VIP Catering). Nighttime Arrangements for Sleeping, 2x lavatory.

4. den CESSNA CITATION BRAVO - 7 osob max.

Tichý a úsporný, takový je letoun Cessna Citation Bravo, který kombinuje prostorný interiér a výjimečný dolet 1500 NM. Kabina má sedm klubových sedadel v uspořádání dva a dva proti sobě doplněném 3 samostatnými, dvěma rozkládacími stolky a minibarem. Vestavěná toaleta je samozřejmostí. Toto pohodlné a ekonomické letadlo kategorie business jets reprezentuje vynikající hodnotu pro air charter. Max. počet cestujících 7.

Max. dolet: 3232 km
Max. rychlost: 740 km/h
Výška kabiny: 1,45 m
Šířka kabiny: 1,47 m
Délka kabiny: 4,8 m
Motor: 2 motory P&W 530A

Na vyžádání

Cena pro jednu osobu včetně DPH: od 280 EUR za hodinu letu a sedadlo

  • Cena zájezdu zahrnuje:
  • Cena zájezdu nezahrnuje:

Servis začíná již ve vaší kanceláří: transport from door - to door. Přistavíme Vám limuzínu a odvezeme vás až k letadlu. Pak už jenom nastoupit a za chvíli již se účastníte svého sportovního utkání.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.