Kaleidoscope Bike Tour - Malajsie

Malajsie / Malajsie

Bike Tour vás provede po těchto oblastech Malajsie: Kuala Lumpur, Gopeng, Cameron Highlands a Sungkai.

Denně v rámci této tour najedete minimálně 20 kilometrů, cca 4 hodiny jízdy. Terén je zvlněný a trasa leží na kombinaci asfaltových silnic a dvoustopých cest.

Můžeme slíbit dech-beroucí výhledy, výzvu v podobě zdejšího terénu, vroucí malajskou pohostinnost a mnoho dalšího! Tato tour bude zajisté unikátním a jedinečným cyklistickým zážitkem, na který budete vzpomínat po celý zbytek života.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

5 nocí, 6 dní

Strava

Plná penze

Cena

od 22.590,-

Kaleidoscope Bike Tour

1. den Přílet do Kuala Lumpur

Setkání s místním průvodcem na letišti a transfer do hotelu.

Strava na tento den není zahrnuta v ceně

2. den Gopeng

Po snídani odhlášení z hotelu a transfer na kolech do města Gopeng (cca 2 hodiny jízdy). Na nádraží v Kampar se setkáte s průvodci. Ti vám předají kola a helmy a poté vás budou doprovázet po celou dobu cesty. Přibližně po 5 kilometrech se dáte na vesnickou cestičku, která vás zavede k Nomádské horské škole. Zde si užijete dobrodružství v podobě lezení na vysokých lanech: Pinnacle Adventure High Ropes Course. Poté pokračujete na kole přes místní usedlosti a nakonec překračujete řeku Kampar (po mostě) a jste na místě.

Po příjezdu ubytování v ekologickém kempu Earth Camp, kde si dáte zasloužený oběd. Ubytováni budete ve stromním bungalovu. Odpolední program je ve vaší režii. Buď můžete na kole dojet nahoru podél řeky a užít si divoký rafting. Pokud raději zvolíte odpočinek, doporučujeme navštívit krásnou 3 kilometry dlouhou jeskyni Gua Tempurung. Je to největší jeskyně v západní Malajsii.

Vzdálenost z Kuala Lumpur do Gopengu je přibližně 20 kilometrů. Terén je převážně rovinatý, z většiny dlážděné nebo štěrkové cesty.

3. den Cameron Highlands

Po snídani odhlášení z hotelu a přesun na kolech do oblasti Cameron Highlands. Projedete se po okruhu, kde se nachází hrob slavného Jima Thompsona. Nikdo neví, kde jsou jeho ostatky přesně uloženy, proto se "hrob Jima Thompsona" říká celému okruhu. Pokračujete údolím Bertam Valley a plantážemi čajovníků vysočiny Cameron Highlands. Čeká na vás hodinová jízda z kopce na dvojstopé cestě, brodění řeky, bambusové mosty a malebné vesničky. Poté 2 hodinové stoupání, během kterého spatříte takové množství čajovníků, jaké už pravděpodobně nikdy v životě neuvidíte. Krátce se zastavíte v čajovém obchůdku, který se nachází ve výšce 1400 metrů nad mořem. Zbytek cesty (pro ty, kteří ještě cítí nohy) je převážně klesání na klikaté asfaltce.

Přenocujete v hotelu Heritage Hotel přímo v Cameron Highlands.

Vzdálenost z Gopengu do Cameron Highlands je přibližně 47 kilometrů. Je možné jízdu na kole zkrátit na 25 kilometrů s tím, že budete vyzvednuti v čajovém obchůdku. Terén je kopcovitý, kombinace asfaltek s dvojstopými cestami.

4. den Sungkai

Po snídani v hotelu odhlášení a přesun na kolech do města Sungkai. Nejprve se vydáte podél břehu řeky ve směru proti proudu. Po přibližně 5 kilometrech se stočíte do území palmových plantáží. Po cestě budete mít nesčetně příležitostí ke krátkým zastávkám k nabrání dechu či k pořízení nějakých fotografií. Nenechte si ujít krásný snímek řeky zahalené v ranní mlze!

Tento mírně stoupající terén byl do programu zařazen účelně - a to z toho důvodu, abyste spálili kyselinu mléčnou, která se ve vás za předchozí dny jízdy vytvořila.

Přenocování v hotelu Felda Residence Hotel Springs.

Vzdálenost z Cameron Highlands do Sungkai je přibližně 10 kilometrů, na vyžádání ji lze samozřejmě prodloužit :). Terén je zvlněný. Hlavní část trasy vede palmovými plantážemi, kde je kombinace asfaltových cest s dvojstopými.

5. den Kuala Lumpur

Po snídani v hotelu odhlášení a přesun na kolech zpět do Kuala Lumpur. Ubytování v hotelu Berjaya Time Square Hotel.

Večer na vás čeká tradiční čínská večeře.

Oběd není zahrnut v ceně

6. den Odlet domů

Po snídani v hotelu odhlášení a odjezd na letiště.

Cena za osobu

Cena pro jednu osobu včetně DPH: od 22.590,-

 • Cena zájezdu zahrnuje:
 • 5 nocí ubytování v hotelech / kempu zmíněných v programu zájezdu
 • Plnou penzi (kromě jídel, které jsou v programu zdůrazněné jako nezahrnuté)
 • Zpáteční letištní transfer (letiště - hotel v Kuala Lumpur - letiště)
 • Anglicky mluvící průvodce po celou dobu pobytu (pojede s vámi na kolech)
 • Zapůjčení jízdních kol a helmy
 • Electrolyte nápoj a svačina
 • Zákonné pojištění dle zákona č. 159 / 1999 Sb.
 • Cena zájezdu nezahrnuje:
 • Zpáteční letenku do Kuala Lumpur
 • Cestovní pojištění

Tato cena je založena na skupině o minimálním počtu 6 osob.

Cena na osobu při účasti 6 osob ve skupině
ve dvoulůžkovém pokoji: 23.490,-
v jednolůžkovém pokoji: 28.590,-

Cena na osobu při účasti 8 osob ve skupině:
ve dvoulůžkovém pokoji: 22.590,-
v jednolůžkovém pokoji: 27.690,-

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.