Golf na Mallorce s výukou angličtiny

Mallorca / Španělsko

Pozvěte své klíčové zaměstnance na Malorku! Utužujte vztahy při společném golfu a výletech, prohlubujte znalosti angličtiny na denních lekcích! Uspořádejte odbornou přednášku či schůzi v jedné z hotelových konferenčních místností. To vše v zázemí jednoho z nejkrásnějších resortů na Mallorce - luxusním Sheraton Arabella Son Vida!

ARABELLA SHERATON GOLF HOTEL SON VIDA:

Arabella Sheraton Golf Hotel Son Vida se nachází nedaleko starověkého přístavu Palma, uprostřed subtropických voňavých zahrad a fairwayí místních prvotřídních golfových hřišť. Hotel se může pochlubit majestátními budovami, navrženými ve stylu typických španělských panských sídel. Pískově zbarvené zdi, střechy barvy terakota, intimní osvětlení a kouzlo historického Španělska – to vše v sobě spojuje luxusní hotel Sheraton Mallorca Arabella. Přeneste se do „starých dobrých časů“ a prožijte zde nezapomenutelnou dovolenou, která předčí všechny Vaše představy.

Ubytování v Arabella Sheraton Golf Hotelu Son Vida je charakterizováno spojením moderního luxusu, osobního přístupu k hostům, skvělých služeb a nezaměnitelného kouzla. Co může být lepší, než se po dni nabytém zážitky uchýlit do útulného a klidného prostředí jednoho z elegantních pokojů.

V hotelu si můžete vybrat z 93 stylových pokojů a Suites. Všechny jsou zařízeny přírodními materiály, což ještě dotváří příjemný dojem, kterým na Vás jistě hned na první pohled zapůsobí.

Vybavení pokojů: klimatizace, satelitní LCD TV, stereo systém, kávovar Dallmayr , internet (za poplatek), sejf, žehlička a prkno, lednice a prostorný balkon. Koupelna je vybavena fénem, župany a koupelnovými přípravky Shine for Sheraton™.

Mezi hlavní devizy hotelu Arabella Sheraton Golf Hotel Son Vida patří také prvotřídní kuchyně. Zdejší stylové restaurace nabízejí lahodné pokrmy mezinárodní i středomořské kuchyně a tradiční malorské a španělské speciality, připravené z těch nejkvalitnějších místních surovin.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

Libovolná délka pobytu

Strava

Polopenze

Cena

Na vyžádání dle počtu nocí a velikosti skupiny

1. den AKTIVITY A ODPOČINEK:

Aktivity
Užijte si poklidné odpoledne lenošením a opalováním u venkovního bazénu nebo vyzvěte své přátele na turnaj v golfu, tenise či volejbale. Díky široké nabídce volnočasových aktivit se při pobytu v hotelu Arabella Sheraton Golf Hotel Son Vida jistě nudit nebudete.

Ve volném čase se můžete vydat do hlavního města Palma, které je vzdáleno cca 10 minut. Kromě nákupů, skvělých restaurací a živých barů zde najdete i několik památek, např. známou La Seu Cathedral. Milovníky přírody potěší možnost prozkoumat ostrov včetně jeho krásných opuštěných pláží či chráněných rezervací jako Sierra Tramuntana s bohatou vegetací.

Odpočinek
Po náročném dni oceníte Arabella Spa, které pomohou najít vnitřní rovnováhu a uklidnění. Vyzkoušejte Reiki, aromaterapii, akupunkturu nebo masáže, používá se pouze kvalitní kosmetika značky Anne Sémonin a Ligne St. Barth. Dále je Vám k dispozici také sauna, parní místnost, horká vana či fitness pavilon.

2. den GOLF:

Zahrajte si golf na čtyřech hřištích, které se nacházejí jen několik minut od hotelu a ke kterým je zajištěna kyvadlová doprava. Budou zde spokojeni hráči všech úrovní.

Arabella Golf Son Vida
18-jamkové Golfové hřiště Arabella Golf Son Vida založil roku 1964 F.W.Hawtree a dodnes patří mezi nejkrásnější hřiště na Mallorce. Úzké fairwaye lemované vzrostlými stromy a hrad Castel Marquis de Torre vytváří skvělé prostředí pro náročnou hru. Některé jamky se ideálně hodí pro začátečníky, některé však budou výzvou i pro zkušené golfisty. Krásné výhledy na Středozemní moře dokonale dotváří dojem ze hry.

Son Quint
18-ti jamkové kopcovité hřiště s bohatou vegetací , které bylo založeno roku 2007, okouzlí výhledem na hlavní město Mallorcy – Palmu. Velké greeny, fairwaye lemované borovicemi a dvě jezera dělají ze hry skutečný zážitek. Díky různým délkám odpališť si však užijí jak začátečníci, tak zkušení golfisté.

Son Muntaner
Dílo architekta Kurta Rossknechta je převážně rovinaté 18-ti jamkové hřiště s dostatkem vodních překážek. Krásné výhledy na moře a vrcholky okolních hor doplňuje poměrně bohatá fauna a flora.

Son Quint Executive
9-ti jamkové hřiště Son Quint Executive zasazené v bujné vegetaci Středozemí s hojností olivovníků, ananasovníků a oleandrů je 655 metrů dlouhé. Typické jsou kamenné valy hojně se vyskytující právě na Malloce. Společně s ostatními hřišti vytváří Son Quint Executive golfový komplex s 63 jamkami.

Cena pro jednu osobu včetně DPH: Na vyžádání dle počtu nocí a velikosti skupiny

 • Cena zájezdu zahrnuje:
 • Zpáteční letenku (odlety nejen z Prahy)
 • Ubytování v luxusním hotelu Sheraton Arabella Son Vida přímo na golfovém hřišti
 • Polopenze
 • Denně golf na jednom ze 4 golfových hřišť
 • Denně výuka angličtiny
 • Pronájem konferenčních místností
 • Venkovní bazén, krytý bazén, vířivka, sauna, fitness...
 • Tenisové kurty, volejbalové hřiště...
 • Půjčovna horských kol...
 • Transfer z letiště do hotelu a zpět
 • Cestovní pojištění vč. pojištění storna
 • Cena zájezdu nezahrnuje:
 • Rádi zajistíme doprovodný program - teambuildingové aktivity či výlety do okolí
 • Za příplatek je možné dokoupit plnou penzi

Akci vám připravíme na míru pro jakýkoli počet účastníků. Zvolit si také můžete libovolnou délku pobytu dle vašich preferencí.
Smartwings létá z Prahy do Palmy přímým letem, 6 dní v týdnu.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.