CESTA KOLEM SVĚTA začíná 5.1.2019 - nenechte si ujít!

Janov / Itálie

Nabízíme jedinečnou a vůbec první výletní plavbu kolem světa na lodi MSC Magnifica. 119 dnů výletní trasy představí 49 unikátních destinací světa napříč šesti kontinenty

Zájezd v detailech

Doprava

Plavba výletní lodí

Délka pobytu

119 dní

Strava

All Inclusive

Cena

Od 11.885 EUR

1. den JANOV

Nabízíme jedinečnou a vůbec první výletní plavbu kolem světa na lodi MSC Magnifica. 119 dnů výletní trasy představí 49 unikátních destinací světa napříč šesti kontinenty. Plavební společnost MSC, se sídlem ve Švýcarsku je největší privátně vlastněná výletní plavební společnost na světě a drží si vedoucí postavení na trhu v Evropě, Jižní Americe a Jižní Africe. 14.11.2016 oznámila otevření prodeje své vůbec první plavby kolem světa.

MSC World Cruise na tuto plavbu vybrala největší a moderní loď. Sami jsme měli možnost tuto loď párkrát sami vyzkoušet s incentivními skupinami. MSC Magnifica bude vyplouvat z Janova dne 5. ledna 2019 a plavbu kolem světa dokončí o 119 dnů později znovu v Janově. Přejezd šesti kontinentů, které vplouvají do 49 unikátních destinací ve 32 zemích, tato plavba je splněním snu i těch nejnáročnějších cestovatelů s komfortem a elegancí, které jsou cestující zvyklí očekávat od společnosti MSC.

Ať už si někdo vezme tradiční delší volno v práci, přeruší svůj karierní postup nebo je zrovna v důchodu, cestující všech věkových kategorií se snaží rozšířit své obzory a získat cenné životní zkušenosti tím, že cestují po světě. MSC společnost vytvořila tuto jedinečnou nabídku, aby pomohla svým hostům realizovat jejich celoživotní sen o cestování po celém světě.

2. den Souostroví Tonga, Bora Bora, Cartagena, Aqaba, Nový Zéland, Fidži, Maledivy, Karibik

Exotické a méně známé destinace: z teplých vod souostroví Tonga a průzračných vod Bora Bora, do prosperující kultury Cartageny a oázy Aqaba, MSC pečlivě vybrala 49 destinaci po celém světě - z nichž mnohé jsou k dispozici pouze milovníkům plaveb a světoběžníkům. MSC plavba kolem světa také nabídne cestujícím na této plavbě možnost prozkoumat Nový Zéland, Fidži a Maledivy, stejně jako rozšířenou komplexní prohlídku "mimo vyšlapané cesty" karibských ostrovů, s devíti zastávkami v regionu.

3. den Výlety při plavbě kolem světa

Exkluzivní a bezprecedentní pobřežní zkušenosti společnosti MSC pokračují ve svém závazku poskytovat autentické zážitky a uspokojit potřeby všech hostů rozsáhlým výběrem výletů. Ať už jízda na slonech na Srí Lance v Pinnawele, šnorchlování v lagunách Moorea nebo cestování po národním parku Nga Bay. Cestující, tak budou schopni ponořit se do místní kultury a zažít to nejlepší, co každý cíl může nabídnout. Kromě toho, exkluzivní MSC plavbu kolem světa, hosté budou moci rezervovat 15 výletů před zahájením plavby dle vlastního výběru, aby skutečně prozkoumali celý svět jako nikdy předtím. Průměrna délka kotvení na jednom místě je 13 hodin, tak aby cestující měli dostatek času na prozkoumání destinace.

4. den Delší zastávky - několika denní

U populárních měst s řadou aktivit, MSC Cruises rozšířil dobu kotvení v přístavu, což žádná jiná plavební společnost nenabízí, včetně čtyř celých dnů v Polynésii a celé tři dny v Havaji a San Francisku, stejně jako dva dny v Los Angeles.

5. den Loď MSC MAGNIFICA

MSC Magnifica umožní hostům cestovat v reálném pohodlí a stylu. MSC Magnifica byla postavena v roce 2009, loď se může pochlubit mistrovským designem a uvolněnou kultivovaností, se všemi funkcemi, které odlišují lodě společnosti MSC, včetně jednoho z nejvyšších poměrů balkónových kabin, vysoce kvalitní služby, čerstvé a autentické možností stravování, včetně čtyř restaurací a 11 barů , moderní a pohodlné kabiny, stejně jako širokou škálu zábavy a trávení volného času. Z gurmánských restaurací podávajících pokrmy připravené z čerstvých surovin a autentické inspirace z celého světa. Široká škála prvotřídních zábavních nabídek včetně plnohodnotného kasina, panoramatická diskotéka, kuřácký salonek, 4D kino, několikrát oceněné SPA MSC Aurea a mnoho dalšího.

6. den Zahájení prodeje

Počínaje 14. listopadu 2016 po dobu jednoho měsíce je nabídka určená k prodeji jen pro členy MSC Voyager klubu, kteří mohou exkluzivně rezervovat celou 119 denní plavbu nebo pro cestovní kanceláře s uzavřenou smlouvou. Pro veřejnost se prodej otevírá 14. prosince. Místo nalodění musí být také místem vylodění. Je možné nastoupit na těchto místech: Civitavecchia / Řím, Janov, Marseille a v Barceloně. Video upoutávka cesty kolem světa za 119 dnů: http://www.msccruises.com/en-gl/Cruise-Destinations/MSC-World-Cruise.aspx.

7. den Itinerář plavby

Italy, France, Spain, Portugal, Sint Maarten, Virgin Islands (U.S.), Puerto Rico, Curacao, Aruba, Colombia, Panama, Costa Rica, Nicaragua, Guatemala, Mexico, United States, Hawaii, Tahiti, French Polynesia, American Samoa, Samoa, Tonga, Fiji, New Zealand, Australia, Singapore, Malaysia, Thailand, Sri Lanka, Maldives, United Arab Emirates, Oman, Jordan, Egypt, Greece, Italy
Hlavní přístav nalodění/ vylodění: JANOV, Itálie
Délka plavby: 118 nocí / 119 dnů
Video triler

Cena od 11.885 EUR

Cena pro jednu osobu včetně DPH: Od 11.885 EUR

 • Cena zájezdu zahrnuje:
 • Ubytování ve vybrané kajutě (vnitřní Bella, vnější Fantastica, balkon Fantastica)
  Vybraný den a přístav vyplutí (4.1.2019 Civitavecchia, 5.1.2019 Janov, 6.1.2019 Marsseille, 9.1. Barcelona

  CENA v kajutě Bella zahrnuje prémiový bufet 20 hodin denně, plná penze, bazény, fitness a sportovní zařízení, divadelní představení každý den, zábava pro děti.

  CENA v kajutě Fantastica zahnruje služby jako Bella, 24 hodinová pokojová služba, možné změny jména cestujících, 50% sleva na služby fitness osobního trenéra, snídaně do kajuty.

  SPECIÁLNÍ SLUŽBY ZAHRNUTÉ V CENĚ:

  víno, pivo, minerální voda a nealkoholické nápoje k obědům v hlavní bufetové restauraci, 30% sleva na praní, 15 výletů v nejzajímavějších destinacích:
  MALAGA - CITY TOUR
  FUNCHAL - Cabo Girao & Ribeira Brava
  ST. THOMAS - The ultimate island experience
  CARTAGENA - Panoramic Sightseeing Tour
  LOS ANGELES - Beaches & Beverly Hills
  SAN FRANCISCO - San Francisco & Golden Gate bridge
  HONOLULU - Pearl Harboure & City tour
  PAPEETE - East Coast Tahiti (no museum)
  AUCKLAND - Auckland museum & City sights
  SYDNEY - Discovering Sydney
  PERTH - Fremantle & Perth Orientation
  SINGAPORE - Highlights of Singapore
  COLOMBO - Colombo Highlithes
  MUSCAT - Mystical Muscat
  HERAKLION - Knossos Palace & Shopping
 • Cena zájezdu nezahrnuje:
 • Příjezd a odjezd (letenky a transfer autobusem na vyžádání, vlastní doprava)
  Parkování v přístavu (na vyžádání při vlastní dopravě)
  Výlety (kromě 15ti zahrnutých a vyjmenovaných v ceně)
  Spropitné
  Servisní poplatek 15% v barech na palubě
  MSC SPA AUREA
  Thermal suite
  Kasino
  Video hry
  Služby fotografa
  Kadeřnictví
  Salon krásy
  Obchody
  Lékařské ošetření
  Telefon, internet, noviny, prádelnu
  Pojištění (na vyžádání)
  Vízum (na vyžádání) Platnost do vyprodání kapacity

Podrobný itinerář plavby zašleme na vyžádání.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.