VIP BOCELLI

Toskánsko / Itálie

Některými z vás jsme byli požádáni o zaslání e-mailu, kdybychom mohli na letošní červenec nabídnout více balíčků VIP Bocelli. S radostí Vám oznamujeme, že jsme opět otevřeli prodej VIP balíčků na koncert Andrea Bocelliho v Toskánsku v L'Ajatico. Místa máme k prodeji pro oba koncerty 28. i 30. července. Jak možná víte, je to jedinečné představení Andrea Bocelliho, které se pořádá jen jednou za rok v přírodě, velmi blízko města, kde se Bocelli narodil (Lajatico). Byli jsem tam minulý rok a byl to rozhodně jeden z nejsilnějších zážitků.
Příjem z obou koncertů bude věnován nadaci Andrea Bocelliho. Naše smluvní hotely Bagni di Pisa 5* (člen Leading hotel of the World) a Grotta Giusti resort, Golf & Spa 4* (Traveler Made) jsou v blízkosti této oblasti a jsou ideálním místem k pobytu.
Vytvořili jsme velmi speciální balíček VIP Bocelli, který obsahuje:
- 3 noci ubytování v luxusním suite
- několik lázeňských procedur a VIP rozmazlování
- 2 vstupenky VIP Executive na koncert Andrea Bocelliho s VIP exkluzivním koktejlem a vstupem do VIP hospitality části
- zpáteční VIP soukromý transferu z hotelu na koncert a zpět. Vezměte prosím na vědomí, že máme omezenou dostupnost v pokojích a vstupenkách, takže prosím, koho koncert zajímá ozvěte se brzy:).

Zájezd v detailech

Doprava

Vlastní / Autobusem / Letecky

Délka pobytu

3 noci / 4 dny

Strava

Snídaně

Cena

od 55.790,-Kč

VIP BOCELLI

1. den GROTTA GIUSTI Resort, Golf & SPA 4* - TEATRO DEL SILENZIO

Objednejte si VIP Bocelli balíček v nově rekonstruovaném hotelu Grotta Giusti resort, Golf & SPA, který se nachází mezi městy Lucca a Florencie. Villa z 19. století a největší přírodní jeskyně v Evropě s termálními prameny, 750m2 termální bazén, vodopád, hydromasáž a parní lázeň v přírodní jeskyni pro hotelové hosty je vstup do SPA zdarma. Hotelový hosté mohou využít také venkovní termální bazén. Hotel se nachází v nádherném privátním parku, který byl založený před více jak tisíci lety.

2. den BAGNI DI PISA 5* - TEATRO DEL SILENZIO

Nebo si objednejte VIP Bocelli balíček s pobytem v hotel Bagni Di Pisa, který patří do mezinárodní prestižní sítě Leading Hotel of the World! Bagni di Pisa sídlí v historické budově s bazénem v městečku San Giuliano Terme, 6 km od Pisy. Může se pochlubit velkými lázněmi s přírodními horkými prameny. Nabízí luxusní pokoje, restauraci a posilovnu. Bagni Di Pisa má klimatizované pokoje s parketovou nebo mramorovou podlahou, se skrytou satelitní LCD TV, minibarem a měkkými župany. Některé pokoje se mohou pochlubit původními freskami a výhledem na Šikmou věž v dálce. Ve wellness centru na vás čeká krytý bazén, stejně jako suchá i parní sauna. Dopřát si zde můžete nejrůznější masáže, kosmetická ošetření a wellness procedury. V restauraci Dei Lorena s výhledem na Šikmou věž si můžete pochutnat na toskánských specialitách, nízkokalorických jídlech i vegetariánských pokrmech. V baru se stropem s freskami si vyberete z nabídky osvěžujících koktejlů a aperitivů. Z venkovní terasy budete mít krásný výhled. Těšit se můžete i na živou klavírní hudbu. Hotel stojí v poklidné lokalitě v blízkosti Apuánských Alp a přírodního parku San Rossore.

Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji

Cena pro jednu osobu včetně DPH: od 55.790,-Kč

 • Cena zájezdu zahrnuje:
 • 3 noci ubytování
 • Snídani formou bufetu s domácím pečivem a místními bio produkty
 • 1x aperitif před transferem na večerní koncert Bocelliho
 • 1x romantická večeře v restauraci Dei Lorena nebo La Veranda (podle výběru hotelu, nezahrnuje nápoje)
 • Vstup do Thermal SPA - 20 min. turecká lázeň + sauna, Thalaguam bazén s mořskou vodou, ranní výšlap (hiking) od pondělí do soboty, termální bazény s hydromasáží 38°C, Minerva vířivka s hydromasáží
 • Spa ošetření - 50ti minutová "Body" masáž
 • 1x Grand Duke Hamman - 20minut
 • VIP vstupenka na koncert Executive Area včetně brožury s programem, vstup do VIP Executive hospitality části s privátním koktejlem před zahájením koncertu, exkluzivní dárek na památku od Teatro del Silenzio.
 • Zpáteční privátní transfer (hotel - koncert - hotel)
 • Cena zájezdu nezahrnuje:
 • Dopravu (na vyžádání rádi, přidáme zpáteční letenku).
  Přímý let z Prahy do Pisy a zpět létá 2x týdně ve středu a v sobotu).
  Přímý let z Vídně do Florencie létá každý den.
  Golf: přímo u hotelu Grotta Giusti je golfové hřiště 18ti jamkové hřiště La Vecchia Pievaccia (sleva 60% na green fee), další speciální nabídky golfu v okolí Golf Club Ugolino, Le Pavoniere, Castelfalfi, Tirrenia, Bellosguardo a Cosmopolitan (rádi zajistíme garantované tee time na vyžádání)

1. koncert 28.7., 2. koncert 30.7.2018

Cena za osobu v DELUXE dvoulůžkovém pokoji hotelu GROTTA GIUSTI 4: 55.790,-Kč
Cena za osobu v JUNIOR SUITE pokoji hotelu GROTTA GIUSTI 4
: 70.690,-Kč
Cena za osobu v dvoulůžkovém SUITE pokoji hotelu BAGNI DI PISA 5: 69.390,-Kč
Cena za osobu v dvoulůžkovém GRAND DUKE's SUITE pokoji hotelu BAGNI DI PISA 5
: 81.390,-Kč

Pobytový balíček je možné prodloužit na více nocí (na vyžádání).

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.