ŠVÉDSKO S GOLFEM

Velká Británie / Skotsko

Destinace

ŠVÉDSKO

Tato překrásná severská země se nachází na Skandinávském poloostrově mezi Norskem a Finskem. Vyznačuje se nádhernou divokou přírodou a prastarými památkami (nejen z dob Vikingů). Většina z nás si pod Švédskem představí drsné a chladné počasí, není tomu ale tak. Převážně zde vládne mírné podnebí, a to hlavně díky teplému Golfskému proudu.

Příroda je zde úchvatná, navštívit můžete celkem 29 národních parků a nezpočet přírodních rezervací.

MALMO

Malmo je 3. největší město Švédska, ležící na jižním pobřeží, poblíž mořské hranice s Dánskem (spojené mostem). V jeho okolí najdete několik golfových hřišť. Například Bokskogen Old Course, Barsebäck Masters Course, Masters Course PGA Lakes, Flasterbo golf club, Flommen golf club..

Hřiště jsou rozmanitá a mnoho z nich hostilo nejrůznější evropské šampionáty. Užší, delší, vlnitá, někde bez stromů, s hlubokými bankery a hlavně s neobyčejně klidnou krajinou. Taková jsou hřiště ve Švédsku.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

4 noci (lze libovolně prodloužit)

Strava

Snídaně

Počet golfů

5x golf (lze libovolný počet golfů)

Hotel

Ubytování v hotelu Savoy.

Savoy hotel
Tento hotel je ve výborné lokalitě, pár minut chůze od obchodů, restaurací, kaváren a supermarketů. Nabízí 66 pokojů v 6 patrech. K dispozici je 24 hodin fungující recepce a Wifi po celém hotelu. Všechny pokoje jsou nově zrekonstruovány: single room, roof top single, small double, roof top small double, medium double, roof top medium double, medium+ double, family, deluxe a junior suite. Nápoje a svačiny lze zakoupit v restauraci, kde se podávají snídaně. V hotelu si můžete nechat zdarma uskladnit vaše věci (skřínky jsou za malý poplatek).

Stravování

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně ve formě bufetu.

Sport a night life

PROGRAM CESTY

Den 1.
Přílet na letiště Copenhagen.
Golf na Bokskogen Old Course (bývalé mistrovské hřiště).
Ubytování v hotelu Savoy.

Den 2.
Golf na PGA Sweden national.

Den 3.
Golf na Barsebäck Masters Course (bývalé mistrovské hřiště).

Den 4.
Golf na PGA Sweden National - Links Course.

Den 5.
Golf na Masters Course PGA Lakes.
Transfer na letiště.
Odlet zpět do ČR večerním letem.

Seznam golfových hrist

Na výběr je několik hřišť:

Bokskogen Old Course
Klub, který má dvě 18 jamková hřiště se nachází u Malmö (pouhých 40 minut jízdy od Copenhagen). Každé z hřišť nabízí odlišné prostředí pro hru a zároveň má ve svém okolí město Malmö a místní letiště Malmö/Sturup. V areálu Old Course najdete bohaté fairwaye a vodní překážky. Kratší New Course nabídne nepatrně užší fairwaye, menší greeny, krásné scenérie a divokou přírodu. Handicap je pro hráče podmínkou.
Váš golfový pobyt ve Švédsku nesmí být bez návštěvy právě tohoto hřiště, jenž bylo v roce 2006 vybráno jako místo konání The European Boys Team Championship.

Barsebäck Masters Course
Barsebäck Masters Course a jeho klub jsou považovány za jedno z nejlepších a nejkrásnější golfových míst Evropy. Borové háje a zajímavě umístěné vodní překážky tvoří prostředí, kde si užijete každou svou ránu. K dispozici jsou rovněž dvě 18 jamková hřiště, jedna devítka a golfová akademie. Poté co v letech 1980, Jack Nicklaus vyhrál více titulů než kdokoliv jiný, dodal této golfové lokalitě vyšší kvalitu. Od té doby se zde pořádalo několik významných turnajů (European tour, Solheim Cup, Swedish Team Championships).

PGA Sweden National - Links Course
Bylo navrženo Kyle Phillipsem, dnes jeden z nejvíce proslulých golfových architektů. Klasické 18 jamkové mistrovské hřiště, vytvořeno spolu s přírodou má typické charakteristické rysy. Velké zvlněné greeny a několik malých, hlubokých bunkerů. Ovšem nejsou zde stromy. I místní tráva má svá specifika. Tvoří jí směs kostřava. Krásná, cihlová klubovna je vidět z každé jamky a za jasného počasí můžete vidět až na Turning Torso v Malmö (mrakodrap).

PGA Sweden National - Lake Course
Bylo rovněž navrženo Kyle Philipsem. Veřejnosti bylo otevřeno 29. června 2010. Hřiště nabídne výběžkatý trávník, malé greeny, více vodních překážek a velké bunkery. Když hrajete, za zády máte místní klubovnu a před sebou nádherný výhled na krásnou přírodu. Pozor si dejte u jamky 9, 17 a 18, s nimiž sousedí velké jezero, které ověří vaši psychickou i herní odolnost.

Flasterbo golf club
Toto 18 jamkové hřiště se nachází asi 30 minut od letiště Copenhagen a města Malmö. Je to 3. nejstarší klub ve Švédsku a v celé Evropě 50. nejkrásnější hřiště.

Flommen golf club
Na hřišti Flommen golf klubu se konalo několik amatérských i profesionálních turnajů. Založili ho místní golfoví nadšenci, kteří se golf naučili jako caddies na hřišti Flasterbo. Pro zajímavost zde zaznamenal své první vítězství novozélandský hráč Frank Nobilo.

Flasterbo, Flommen a Ljunhusen jsou 3 sousední hřiště, která jsou v těsné blízkosti.

Cena za balíček od 42 890,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena zahrnuje:

 • zpáteční letenku (Cena kalkulována v základním tarifu. Je nutné ověřit pro konkrétní termín.)
 • 4 noci v hotelu Savoy
 • denně snídani
 • 5x golf (1x Bokskogen Old Course, 1x PGA Sweden National, 1x Barsebäck Masters Course, 1x PGA Sweden National - Links Course, 1x Masters Course PGA Lakes)
 • letištní a golfové transfery (privátní)
 • cestovní pojištění Allinaz včetně pojištění stornovacích poplatků

Cena nezahrnuje:

 • volitelné prodloužení pobytu

LETOVÉ SPOJENÍ

Z Prahy poletíte do Copenhagenu přímým letem se společností ČSA. Odlet z pražského letiště v ranních hodinách, návrat do ČR ve večerních hodinách.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.