EDINBURGH - ZA GOLFOVOU HISTORIÍ

Velká Británie / Skotsko

Destinace

Edinburgh se nachází ve Skotsku, jehož je také hlavním městem. Je to zároveň univerzitní město, ležící na pobřeží Severního moře u zálivu Firth of Forth.

Do Edinburgu se dostaneme přímým letem se společností easyJet.

Městečko St. Andrews je místem, které prostě musíte navštívit. Právě zde se seznámil královský pár Kate a William! Zajisté si okamžitě zamilujete nádherné pláže, katedrálu, městské akvárium, a mnoho dalších památek, které město může nabídnout. Ale především je golfovou destinací č.1 ve světovém měřítku!

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

4 noci (možný libovolný počet nocí)

Strava

Snídaně

Počet golfů

3x golf (na vyžádání možný libovolný počet golfů)

Hotel

Na výběr jsou 2 hotely:

4* Radisson Blu Hotel Edinburgh
V tomto elegantním hotelu, který má 238 pokojů a nachází se v srdci Edinburgu budete zajisté spokojeni. Je postaven ve stylu 16. století, ale i přes to vám zajistí moderní pohodlí. Vybírat budete z několika typů pokojů: Standard, Superior, Business Class, Classic suite, Turret suite, Family room.
Všechny hlavní památky v docházkové vzdálenosti: Holyrood Palace, Edinburgh Castle a Scottish Parliament. Hotel je vybaven vysokorychlostním internetem, telefonem a je nekuřácký. K dispozici je 24 hodinový servis. Navštívit lze fitness, wellness, vnitřní bazén a saunu.

5* G&V Royal Mile Hotel
5* luxusní hotel nabízí celkem 136 pokojů a suite s výhledem na centrum. Nese se v duchu skotského dědictví. Vyberete si ze 4 typů pokojů jejichž vybavení zahrnuje vysokorychlostní internet, televizi, kávovar či nabíjecí stanice pro i-pod. Černá, bílá a další barvy, které vytváří důrazné kontrasty. V hotelu je mimo baru také oceněná, italská restaurace Cucina, která vám připraví typické italské i různé skotské pokrmy. Ve volných chvílích můžete zajít do posilovny, baru, spa, centra města, nebo na další místa, která se vám zalíbí.

Dle vašeho výběru připravíme konkrétní nabídku.

Stravování

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně.

Sport a night life

PROGRAM CESTY

Den 1.
Příjezd & přihlášení do hotelu
Volitelně: prohlídka Royal Mile,hrad Edinburg, bar Greyfriars Bobby. Večeře ve známé Witchery by the Castle (Scottish fine dining landmark).

Den 2.
Golf na Bruntsfield links golfing society.
Volitelně: prohlídka Edinburgh's haunted vaults (hradby) a návštěva The Golf Tavern (původní golfová klubovna).

Den 3.
Golf na Musselburgh links The old Course.
Volitelně: prohlídka Royal Yacht Britannia, večer ochutnávka wisky v Whiski Rooms.

Den 4.
Golf na Royal Burgess Golfing Society.

Den 5.
Odlet zpět do ČR.

Seznam golfových hrist

Během cesty budete mít příležitost si zahrát na těchto hřištích:

Bruntsfield Links Golfing Society

Toto 18 jamkové hřiště se nachází v krásné lokalitě na severozápadním okraji Edinburgu a využívá 150 akrů přírody plné stromů, keřů a různých porostů. Leží méně než 6 km od centra a nabízí neobyčejné výhledy na záliv Firth of Forth. Hřiště bylo založeno již roku 1761 a je čtvrtým nejstarším hřištěm na světě. Hřiště navrhl Willie Park junior a změny byly provedeny Dr. Alisterem Mackanzie, architektem hřišť Augusta a Cypress Point. Paměti a tradice tohoto hřiště vytváří dojem, který si každý návštěvník zapamatuje. Exkluzivní klubovna je plná historických kreseb a golfových vzpomínek.

Je to místo kde se konalo několik velkých a významných šampionátů. V roce 2011, kdy uplynulo 250 let od založení se hřiště stalo regionálním místem pro kvalifikace na Open mistrovství. V současné době se hřiště řadí mezi TOP 100 skotských hřišť.

Musselburgh Links The Old Course
Toto 9 jamkové hřiště se nachází uvnitř dostihového závodiště. Mezi lety 1874 - 1889 se zde konaly Open mistrovství. Zahrát si sem jezdí návštěvníci z celého světa, a vy můžete také (hřiště je otevřené po celý rok)! Zážitek a kousek golfové historie, to vám Musselburgh Links The Old Course nabídne. Za návštěvu stojí Formanova krčma, která je blízko 4. jamky. Golfový zážitek vám zpříjemní místní pivo.
Využijte svoje golfové hole, nebo se rozhodněte pronajmout si historické hole pro zmocnění historického prožitku

Royal Burgess Golfing Society
To je nejstarší golfový klub na světě, který byl založen v roce 1735 a je jedním z 10 královských golfových klubů ve Skotsku. Má bohatou tradici, díky které se postará o to, aby se návštěvníci a hosté cítili vítáni. Všechny pokoje jsou s výhledem na hřiště a jejich zdi jsou vyzdobeny historickými malbami. Hřiště navrhl Willie Parker junior, syn prvního vítěze šampionátu. Personál, který vás bude obsluhovat je hrdý na to, že poskytuje kvalitní servis všem, kteří sem zavítají. Takže se můžete těšit na velmi příjemnou atmosféru.

Cena za balíček od 44 080,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena zahrnuje:

 • zpáteční letenku (cena kalkulována v základním tarifu. Je nutné ověřit pro konkrétní termín.)
 • 4 noci ve vybraném hotelu (standardní pokoj)
 • denně snídani
 • 3x golf (1x hřiště Bruntsfield Links Golfing Society, 1x Musselburgh Links The Old Course, 1x Royal Burgess Golfing Society)
 • cestovní pojištění Allianz včetně pojištění stornovacích poplatků

Cena nezahrnuje:

 • transfery (je možné zařídit privátní transfery, nebo pronájem vozu)

LETOVÉ SPOJENÍ

Z Prahy létá do Edinburghu přímým letem společnost EasyJet.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.