QHotel Forest Pines

Velká Británie / Anglie

Destinace

Qhotel Forest Pines ležící v překrásné krajině anglického Lincolnshiru si vás okamžitě získá svým přepychem a příjemnou, domáckou atmosférou. Tento jedinečný čtyřhvězdičkový hotel je skutečným ztělesněním krásy a luxusu. Ve Forest Pines však na vás čeká víc než komfortní ubytování a špičkové služby, přímo v areálu se nachází prvotřídní golfové hřiště, které jistě předčí očekávání i toho nejnáročnějšího golfisty. Ať už přijíždíte do Lincolnshireu na rodinnou dovolenou nebo golfový výlet s přáteli, na pobyt ve Forest Pines budete jistě rádi vzpomínat.

Zájezd v detailech

Doprava

Vlastní

Délka pobytu

Doporučujeme 3 noci

Strava

Snídaně

Počet golfů

2x Golf

Hotel

Hotel Forest Pines se pyšní 188 pohodlnými, elegantně zařízenými pokoji, které disponují všemi moderními vymoženostmi, které můžete očekávat od hotelu světové úrovně. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí se satelitem, bezdrátovým připojením na internet, kávovarem a rychlovarnou konvicí. Pokojová služba je připravena vám kdykoli splnit téměř jakékoli přání.

Stravování

Hotel Forest Pines se může pochlubit jedněmi z nejlepších restaurací v Lincolnshireu. Útulná restaurace Beech Tree Restaurant prošla nedávno kompletní rekonstrukcí. V příjemně zařízeném interiéru si nyní můžete pochutnat na čerstvých rybách, plodech moře a nejrůznějších pokrmech z těstovin. Menu restaurace Garden nabízí širokou škálu lahůdek z mezinárodní i místní kuchyně, během léta se prostor restaurace otevírá do okolních zahrad, což ještě umocňuje její přirozené kouzlo. Terasa restaurace Pines s vyhlídkou na krásné golfové hřiště je skvělým místem pro lehké občerstvení i relaxaci - třeba za dlouhých letních večerů.

Sport a night life

Ať už strávíte ve Forest Pines několik týdnů nebo jen víkend, okolní malebná krajina hrabství Lincolnshire vám nabízí nejrůznější možnosti trávení volného času. Ty zahrnují nejen romantické procházky okolní krásnou přírodou, které působí doslova jako balzám na duši, ale také golf, pro který jsou ve Forest Pines vůbec jedny z nejlepších podmínek v Lincolnshireu.

Relaxace a zdraví

Součástí hotelu Forest Pines je i příjemné wellness centrum Reflections – Health, Fitness and Spa. Je jen na vás, zda si budete chtít zaplavat v 18-ti metrovém krytém, vyhřívaném bazénu, zacvičit si v tělocvičně Technogym nebo se nechat opájet poklidnou atmosférou místních lázní. Reflections – Health, Fitness and Spa je skvělým místem pro odpočinek a relaxaci, kde se zbavíte stresu a znovu načerpáte tělesné i duševní síly. Po celou dobu vám budou k dispozici profesionální terapeuti.

Golfový resort

Golfové hřiště ve Forest Pines navržené bývalým hráčem PGA Tour Johnem Morganem, je jedním z nejzajímavějších a nejnáročnějších hřišť v zemi, které hostilo prestižní turnaj Ericsson Midland PGA i další turnaje evropské Tour. Toto úžasné 27-jamkové hřiště nabízející více než 9000 m skutečně královského golfu se vine borovicovým lesem až na otevřené vřesoviště, kde tvoří tři úžasné 9-ti jamkové „smyčky“. Hřiště ve Forest Pines nabízí jedinečný golfový zážitek, který si jistě vychutnáte, ať už jste profesionál nebo rekreační golfista.

Seznam golfových hrist

Forest Pines Golf course

Cenu vám rádi připravíme na vyžádání dle vašich požadavků

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.