Bay Hill Club & Lodge

USA / Florida

Destinace

Areál Bay Hill, patřící legendárnímu golfistovi Arnoldu Palmerovi se řadí, co se týče golfu i dalších aspektů „života golfového klubu“, mezi naprostou světovou špičku. Hlavním Palmerovým cílem je, abyste si z pobytu v Bay Hill odnášeli jedinečný pocit sounáležitosti a cítili se jako člen soukromého klubu, kterého zná personál natolik dobře, že téměř dokáže plnit jeho přání dříve než je vysloví.
Areál Bay Hill nabízí vynikající konferenční prostory, vstřícný personál a světový golf, to vše doplněné příjemnou atmosférou exkluzivního golfového klubu. Ať už přijíždíte do Bay Hill za prací nebo za zábavou, cílem personálu vždy bude, aby se pro vás zdejší pobyt stal nezapomenutelným zážitkem.

Zájezd v detailech

Doprava

Vlastní

Délka pobytu

Doporučujeme 7 nocí

Strava

Snídaně

Počet golfů

3x Golf

Sport a night life

GOLFOVÁ AKADEMIE
Hlavním cílem Akademie je rozvíjet vaše přirozené schopnosti, dodat vám sebevědomí a tím zlepšit i vaši hru. Všichni instruktoři byli osobně vybráni a vyškoleni samotným Arnoldem Palmerem, který je rovněž autorem místního výukového programu. Ten sestává z teoretické pří- pravy, nácviku a samotné hry. Výuka golfu ve čtyřčlenných skupinkách s jedním instruktorem je efektní kombinací individuálního přístupu k jednotlivým hráčům, týmové atmosféry a pohody. Navštivte zdejší Akademii a naučte se hrát golf tak, jak se ho učil Arnold Palmer od svého otce. Díky místním golfovým profesionálům zjistíte, že – slovy Arnolda Palmera – „na golfu vlastně nic není a je to skvělá zábava“.
TENIS
Areál Bay Hill nabízí šest tenisových kurtů – čtyři antukové (povrch Har Tru) a dva s umělým povrchem (DecoTurf) – kde se budou tenisovÍ nadšenci cítit jako doma. K dispozici jsou vám profesionální instruktoři nabízející individuální nebo skupinové lekce a celoroční výcvikové programy pro děti. Součástí tenisového zázemí je i profesionální opravna raket. Tenisový obchod nabízí vše od značkového vybavení na tenis až po kvalitní pánské i dámské oblečení a doplňky.
Výlety: Walt Disney World Resort, filmová studia Universal Studios, Sea World.

Golfový resort

V areálu Bay Hill máte příležitost zahrát si na jednom z nejpopulárnějších golfových hřišť PGA Tour, a co více na hřišti, které je golfovým domovem legendárního hráče Arnolda Palmera. Toto úžasné hřiště, přístupné pouze členům klubu a ubytovaným hostům se rozkládá na březích vzájemně propojených jezer Butler Chain of Lakes a zabírá
plochu více téměř 110 ha. Hřiště (links) Champion, Challenger a Charger dohromady s 27 jamkami nabízí hru na mistrovské úrovni a jsou výzvou pro amatéry i profesionály, kteří si zde chtějí poměřit své síly. Kromě nezapomenutelného golfového zážitku můžete jako host v Bay Hill Club & Lodge Arnolda Palmera využít veškeré výhody členství. Těmi jsou: jedno z nejlepších světových golfových hřišť přístupné pouze členům a ubytovaným hostům, skvělé stravování, kosmetický salon a lázně (Salon & Spa) s kompletními službami a prostorami pro bankety a konference. Každé jaro se do Bay Hill sjíždějí nejen golfisté, ale i televizní štáby z celého světa, aby mohly svým divákům zprostředkovat jeden z nejpopulárnějších turnajů série PGA s názvem Arnold Palmer Invitational, který se koná právě na golfovém hřišti v Bay Hill.

Seznam golfových hrist

Bay Hill

Cena za balíček od 28.890,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena balíčku zahrnuje

 • 7 nocí ubytování ve dvoulůžkovém standard pokoji se snídaní
 • 3x golf na hřišti Bay Hill
 • pronájem vozu třídy Compact, kategorie Ford Focus
 • Zákonné pojištění dle zákona č. 159 / 1999 Sb.

Cena nezahrnuje

 • Zpáteční letenku
 • Cestovní pojištění

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.