Fairmont Scottsdale

USA / Arizona

Destinace

Areál Fairmont Scottsdale tvoří s okolní přírodou - sluncem zalitými skalami, zelenými stromy a majestátními horami - skutečně harmonický celek. Kromě toho se může areál Fairmont Scottsdale pochlubit jedněmi z nejlepších lázní v Severní Americe a dvěma mistrovskými golfovými hřišťi.

Zájezd v detailech

Doprava

Vlastní

Délka pobytu

Doporučujeme 7 nocí

Strava

Snídaně

Počet golfů

3x Golf

Hotel

Fairmont Scottsdale nabízí stylové ubytování v 649 luxusně zařízených pokojích a 119 vilkách. Všechny pokoje jsou zařízeny ve stylu amerického jihozápadu a mají vlastní terasu a prostornou luxusní koupelnu. Pokoje Fairmont se nacházejí v hlavní hotelové budově, odkud je krásný výhled na okolní zahrady a nádvoří hotelu. Prostorná koupelna je vybavena dvěma umyvadly, vanou a samostatným sprchovým koutem. Všechny jsou vybaveny kávovarem a rychlovarnou konvicí, individuálně ovladatelnou klimatizací, rádiem s budíkem, balkonem, terasou se stolkem a dvěma židlemi, župany, kabelovou televizi, žehličkou, minibarem, sejfem, internetovým připojením, počítačovým dataportem, pracovním stolem a telefonem. Vybavení na požádání: postýlka, přistýlka, rozkládací pohovka, možnost propojení místností.

Stravování

Ve Fairmont Scottsdale můžete navštívit několik restaurací a barů. Tradiční americkou kuchyni včetně skvělých grilovaných hovězích steaků si můžete vychutnat v restauraci Bourbon Steak. Na mexickou kuchyni se specializuje místní prvotřídní restaurace La Hacienda. Výborným místem pro neformální setkání s přáteli je Stone Rose Lounge.

Golfový resort

Fairmont Scottsdale je jednou z nejluxusnějších golfových destinací, která vám nabízí prvotřídní golfová hřiště a luxusní servis, díky kterým se pro vás hra zde stane nezapomenutelným zážitkem. V areálu Fairmont Scottsdale můžete otestovat své golfové schopnosti na dvou hřištích navržených týmem Toma Weiskopfa a Jaye Morrishe.

Kromě hřišť areálu Fairmont Scottsdale si můžete zahrát také na hřištích golfového klubu Grayhawk Golf Club. Zdejší Talon Course je 18-ti jamkové, 6401 m hřiště s parem 72, které je považováno za jedno z nejatraktivnějších hřišť na americkém jihozápadě. 18-ti jamkové hřiště Raptor Course vinoucí se mírně kopcovitou pouštní krajinou a vyžadující dobrý odhad a schopnost zariskovat, je atraktivní výzvou pro každého hráče.

Seznam golfových hrist

Stadium Course
18 jamek, par 71, délka (mistrovské tee) 6482 m
Stadium Course, které je každoročně dějištěm turnaje PGA TOUR FBR Open, se může pochlubit perfektně upravenými fairwayi, které zajímavě kontrastují s okolní typickou pouštní vegetací, a také krásným výhledem na okolní hory. Jednou z nejatraktivnějších jamek na Stadium Course je jamka číslo 15, která je se svými bunkery a greenem obklopeným vodou výzvou pro každého golfistu.

Champions Course
18 jamek, par 71, délka (mistrovské tee) 6505 m.
Hřiště Champions Course, původně známé pod názvem Desert Course, i celé zázemí golfového klubu prošlo nedávno pod vedením Randy Heckenkempera kompletní renovací v hodnotě 10 milionů $. Díky níž je teď Champions Course skutečně mistrovským hřištěm, které nabízí skvělý golfový zážitek hráčům všech úrovní.

Cena za balíček od 20.690,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena zahrnuje

 • 7 nocí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
 • americkou snídani formou bufetu
 • 3x golf (1x TPC Stadium, 1x Champions, 1x Grayhawk)
 • transfer na TPC Stadium
 • pronájem vozu třídy Compact, kategorie Ford Focus
 • zákonné pojištění dle zákona č. 159 / 1999 Sb.

Cena nezahrnuje

 • Zpáteční letenku
 • Cestovní pojištění

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.