INTERCONTINENTAL DUBAI MARINA - GOLF BALÍČEK

Spojené Arabské Emiráty / Dubai

Destinace

Speciální golfový balíček platí od 1. do 31.3.2017 a zahrnuje 5 nocí ubytování v novém moderním pětihvězdičkovém hotelu Intercontinental se snídaní a hru na třech golfových hřištích (Montgomerie, Faldo, Els Links Golf) včetně E-cart a míčků na driving.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

5 nocí

Strava

Snídaně

Počet golfů

3x golf

Hotel

InterContinental Dubai Marina poměrně nový hotel, otevřený v květnu 2015. InterContinental se nachází v centru dubajského přístavu a nabízí venkovní bazén, devět restauračních a barových zařízení a malebný výhled na přístav. Pláž v Jumeirah Beach Residence je od hotelu vzdálená 10 minut chůze. Interiéry všech 328 pokojů, apartmá a rezidencí v sobě snoubí současné umění s osobitou architekturou. Všechny jsou vybaveny 40palcovou TV s plochou obrazovkou, psacím stolem, příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy a bezplatným Wi-Fi.

Stravování

V restauraci Accents se hlavní inspirací staly vůně a chuti z celého světa. Restaurace Marina Social vedená věhlasným šéfkuchařem Jasonem Athertonem podává pokrmy inspirované středomořskou kuchyní. Urban Shisha Lounge v hotelu vám zajistí večery plné relaxace.

Sport a night life

InterContinental Dubai Marina je přímo naproti nákupnímu centru Dubai Marina Mall na přístavní promenádě. Nákupní centrum Mall of the Emirates je vzdálené 10 km. K aquaparku Aquaventure Waterpark je to odtud 20 minut jízdy.

Relaxace a zdraví

Místní wellness centrum s 6 místnostmi pro procedury nabízí široký výběr masážních terapií o různé intenzitě. Můžete si také zacvičit ve fitness centru nebo zaplavat ve venkovním bazénu.

Golfový resort

Faldo Golf Course, 18ti jamkové green fee včetně E-cart a míčků na driving od neděle do čtvrtka (mimo víkendy a svátky)
Montgomery Golf Course, 18ti jamkové green fee včetně E-cart a míčků na driving od neděle do čtvrtka (mimo víkendy a svátky)
Els Links Golf Course, 18ti jamkové green fee včetně E-cart a míčků na driving od neděle do středy (mimo víkendy a svátky)

Cena za balíček v Kč / osoba

1.-31.3.2017
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji 48.190,-Kč

Cena balíčku zahrnuje:

Zpáteční letenku Praha - Dubaj - Praha (přímý let)
Zpáteční letištní transfer, letiště - hotel - letiště
5 nocí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní v 5* hotelu Intercontinental Marina Dubai
3x golf 18 jamek mimo víkend (1x Montgomerie neděle - čtvrtek, 1x Faldo neděle - čtvrtek, 1x Els Links neděle - středa) včetně E-cart, míčků na driving
Zpáteční golfové transfery, hotel - golf - hotel
Marhaba Silver (fast track v den příletu na letiště v Dubaji, zrychlený imigrační proces)

Cena nezahrnuje:

Cestovní pojištění Allianz včetně storno pojištění 632,-Kč za osobu
Příplatek za jednolůžkový pokoj: 19.990,-Kč

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.