Westin Abu Dhabi Golf Resort & Spa - 20% sleva

Spojené Arabské Emiráty / Abu Dhabi

Destinace

Zaleťte si do Abu Dhabi zahrát golf! Spojené arabské emiráty (SAE) se pomalu stávají, i díky Abú Dhabi, velmi vyhledávanou destinací pro golfisty z naší země.

Golfová hřiště v Abu Dhabí poskytují perfektní "full servis", který například obnáší to, že se o vás i o váš bag stále někdo stará. Před hrou, během hry i po ní. Dále pak vynikající kvalita hřiště a v neposlední řadě i to, že součástí green fee je i cart. Samozřejmě s GPS navigací, která vám napovídá, zásobník s pitnou vodou, nebo že jste právě vjeli na trávník, místo abyste jeli po cestičkách. S buggy se zde na trávník nesmí. Několikrát za hru potkáte servis, kdy vám dají mražený ručník naplněný ledem (ve stínu se v letní sezoně pohybují teploty přes 40st.C) a dokonce s citronovou zmrzlinou na špejli. Vybavení buggyny vás také potěší. Na zadním levém blatníku je myčka na míčky a hole, na pravém blatníku chladicí box s ledem a balenou vodou. V přední částí autíčka na vás čekají ručníky na otírání potu, sada týček, vypichovátko a markovátko s logem klubu, birdie karta a samozřejmě scorekarta. Hrát už musíte sami. Po skončení hry vám odeberou bag s holemi, dostanete místo toho lístek, na který si pak své vyčištěné a umyté hole vyzvednete v hotelu.

Vezměte v úvahu, že kvalita travních porostů na greenech, fairwajích i roughech je v Abú Dhabi výborná, možná i proto, že se nemusí půl sezony zotavovat z následků zimy, o službách v green fee zahrnutých ani nemluvě.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

7 nocí (je možný libovolný počet nocí)

Strava

Snídaně

Počet golfů

5x golf

Hotel

Tento 5 hvězdičkový hotel nabízí moderně zařízené pokoje s vlastním balkonem a provozuje 6 restaurací a barů. V hotelu jsou také otevřené lázně Heavenly, 3 venkovní bazény a moderní konferenční a banketové centrum. V hotelu Westin si můžete ze všech otevřeně uspořádaných pokojů vychutnat výhled na golfové hřiště. Jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou a kávovarem Nespresso. Mají velká celoplošná okna, luxusní povlečení a vlastní koupelnu s vanou a sprchovým koutem. Hosté hotelu Westin mohou v hotelových lázních Heavenly Spa relaxovat v 6 masážních pokojích. Cesta na mezinárodní letiště Abu Dhabi trvá autem 15 minut. Pokoje: 172, Hotelový řetězec: Westin.

Stravování

V ceně je zahrnuta snídaně.

K dispozici jsou zde 3 restaurace, včetně restaurace u bazénu, která nabízí mezinárodní bufet a speciality à la carte. Kromě toho jsou zde 2 bary a gurmánská restaurace.

Seznam golfových hrist

Abu Dhabi Golf
Saadiyat Beach
Yas Links

Speciální skupinový balíček říjen 2016 - duben 2017

Cena za osobu za balíček OD: 1.10. - 20.12.2016 7.1. - 30.4. 2017 Jednolůžkový pokoj
*Cena platná pro skupinu 7 osob Snídaně Snídaně Příplatek / pobyt
7 nocí + 5x golf 38.170,- 38.170,- 9.680,-

Cena zahrnuje

 • 7 nocí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji (popř. jednolůžkovém s příplatkem)
 • 5x golf (2x Abu Dhabi Golf, 2x Saadiyat Beach, 1x Yas Links)
 • golf zahrnuje: sdílené golf cart, míčky na driving range
 • zpáteční letištní transfer (letiště - hotel - letiště)
 • veškeré golfové transfery (kromě transferů na Abu Dhabi Golf, jelikož hřiště je v těsném sousedství hotelu)
 • zákonné pojištění CK dle zákona č. 159/1999 Sb.
 • PRO zdarma ve skupině 7 a více golfistů
 • 20 % sleva při rezervaci do 30.6.2016

Cena nezahrnuje

 • zpáteční letenku
 • polopenzi za příplatek

Golf zahrnut pouze v pracovní dny:

 • Abu Dhabi Golf - neděle až středa
 • Saadiyat Beach Golf Club - neděle až středa
 • Yas Links Golf Club - neděle až čtvrtek

*Golf pátky - soboty za příplatek

*Na vyžádání lze balíček upravit dle vašeho přání - libovolně přidat nebo ubrat počet golfů, změnit golfové hřiště. Skupinový zájezd není podmínkou - pro cenu individuálního zájezdu nás prosím kontaktujte.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.