Constance Belle Mare Plage - Mauritius

Mauritius / Mauritius

Destinace

Mauricius je ostrov v Indickém oceánu ležící u jihovýchodního pobřeží Afriky a ostrova Madagaskar. Nabízí slunečné pobyty s čistým nebem, krásným mořem a bílými plážemi. Pro dobrodruhy jsou zde bujné lesy, přírodní divočina a historické jeskyně, které stojí za to prozkoumat. Tropické klima na Mauriciu nahrává tomu, že je skvělým místem pro dovolenou kdykoliv během celého roku.

Na Mauritius nabízejí pravidelné spojení letecké společnosti Emirates (s přestupem v Dubaji) a Air Mauritius (s přestupem v Paříži).

NOVĚ NA OSTROV MAURITIUS LÉTAJÍ DALŠÍ 4 LETECKÉ SPOLEČNOSTI:
TURKISH AIRLINES - 3x týdně let s jedním přestupem v Istambulu (dále let pokračuje na Madagaskar, tudíž lze spojit s návštěvou tohoto krásného ostrova)
LUFTHANSA - let s jedním přestupem ve Frankfurtu
AUSTRIAN AIRLINES - noční přímí let z Vídně
EUROWINGS - noční let s jedním přestupem v Kolíně nad Rýnem (ve čtvrtek odpoledne odlet - v pátek ráno přílet)

Se vznikem nových leteckých spojení na ostrov Mauritius je očekáván pokles ceny za letenky.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

libovolný počet dnů

Strava

Snídaně

Počet golfů

Unlimited golf

Hotel

Okouzlující moderní resort ve východní části ostrova Mauritius se nachází přímo na pláži u chráněné zátoky. Hotel s architekturou krásně zapadá do bujné vegetace tohoto nádherného ostrova. Nabízí ubytování v prostorných pokojích, suitech i vilkách, které jsou moderně zařízené a nabízejí naprostý klid a soukromí. Ve Spa centru se o vás postará tým složený z odborníků. Přivede vás na cestu relaxace a odpočinku. Vybrat si můžete z několika druhů masáží, zábalů, aromaterapií a mnoha dalších procedur. Hotel nabízí i mnoho aktivit, od potápění, přes kitesurfing až po vodní lyžování. Součástí resortu jsou 2 golfová hřiště.

Stravování

Vyhlášené restaurace v tomto resortu vám poskytnou opravdový požitek z jídla. Kuchyně je zde mezinárodní a velice bohatá. Vybrat si můžete jak ze středomořských, tak i místních kořenených pokrmů. Restaurace se pyšní michelinskou hvězdou.

Sport a night life

V resortu najdete celkem 4 bazény s lehátky a slunečníky.

Hotel pořádá i řadu výletů. Můžete vyplout na katamáranu, vyzkoušet let helikoptérou, projet se na čtyřkolce nebo jen tak rybařit na otevřeném moři.

Velkým lákadlem tohoto hotelu jsou skvělé podmínky pro potápění a pozorování bohatého života pod hladinou.

Pro děti resort zřidil dětský klub, kde se děti vyhrají pod dozorem přátelských, zkušených a kvalifikovaných pracovníků. Klub pořádá řadu výletů, bezénové hry, interaktivní hry, které rozvíjejí myšlení dětí a má vlastní dětské hřiště na hraní.

Golfový resort

Maurice Belle Mare Golf Club
Golfový resort byl otevřen v roce 2002 a navrhl ho Rodney Wrightem a Peter Allis, kteří se podepsali již pod mnoha mistrovskými hřišti. Hřiště je 18-ti jamkové s mnoha vodními překážkami a postavené podle specifikací USPGA. V resortu najdete i vlastní golfovou akademii s profesionálními a kvalifikovanými instruktory.

Constance Belle Mare Plage Golf Club
První mistrovské golfové hřiště ... bylo otevřeno v roce 1994 a nachází se přímo u jedné z nejkrásnějších pláží na Mauriciu. Stejně jako předešlé hřiště mají i toto na svědomí návrháři Rodney Wrightem a Peter Allis. Golfové hřiště je 18-ti jamkové a nachází se v samotném srdci domorodého lesa.

Cena za 1 noc na osobu s polopenzí od 3.600,- / Prestige room s polopenzí

Sleva 50% a unlimited golf na 36 jamkách. Hotel nabízí jedno z nejlepší míst k potápění na ostrově Mauritius. Přímo u hotelu je chráněná zátoka plná podmořského života. 50% sleva platí při objednání do 15.1. a pro pobyty od 1.3. do 31.3.2016.

Cena na osobu zahrnuje:

  • jedna noc ubytování ve dvoulůžkovém Prestige pokoji
  • polopenzi
  • slevu 50% (na pobyty od 1.3. - 31.3.)
  • unlimited golf na dvou golfových hřištích Links & Legend včetně buggy

Cena nezahrnuje:

  • transfery (zašleme na vyžádání konkrétní poptávky)
  • zpáteční letenky (zašleme na vyžádání konkrétní poptávky)

Speciální akce:

Při rezervaci do 15. 1. 2016 sleva 50%.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.