Shangri-La's Villingili Resort & Spa

Maledivy / Addu Atoll

Destinace

MALEDIVY:

Maledivy jsou rájem pro všechny milovníky plážové dovolené - nabízí bělostné čisté pláže a tyrkysové laguny s jedinečným potápěním a teplým mořem. Jsou jako stvořené pro ty z vás, kteří potřebují absolutně vypnout po náročném pracovním vypětí - od prvního okamžiku, kdy vystoupíte z letadla, se ve vás rozlije blažený pocit klidu a odpočinku.

Na Maledivy lze letět prakticky celoročně. Díky poloze těsně u rovníku jsou zde teploty během celého roku velmi vyrovnané, s minimem srážek. Období monzunů zde trvá v období našeho léta, nejvíce v květnu a červnu. Deště jsou však prudké a krátké, není tedy třeba se příliš obávat. Navíc pobyt mimo sezónu potěší atraktivní cenou.

Maledivy jsou složené z velikého množství malých ostrůvků, rozprostřených v Indickém oceánu (každý hotel má vlastní ostrov). Z Prahy přiletíte na hlavní letiště v Male, odkud se následně přesunete lodí, hydroplánem či menším letadlem...

SHANGRI LA

Ostrov Villingili se nachází v jižní části Maledivského souostroví, v Addu Atolu poblíž rovníku. Z Male vás sem přepraví místní menší letadlo. Let trvá 1 hodinu a poté následuje pár minutový přesun lodí. Výhodou letadla je, že je na rozdíl od hydroplánu klimatizované a nabízí tak větší komfort při letu.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

Libovolný

Strava

Polopenze

Počet golfů

Libovolný

Hotel

Tento jedinečný resort se nachází na vlastním ostrově Villingili a je unikátní v mnoha směrech. Velikou výhodou je, že ostrov Villingili je největší maledivský ostrov, dlouhý několik kilometrů. Je tedy vhodný i pro delší pobyty, nudit se zde rozhodně nebudete. Jeho plocha je porostlá bujnou tropickou zelení (roste zde více jak 17 000 kokosových palem), ve které si můžete užívat procházky divokou džunglí, či intimní večeře při svíčkách. Navíc každý host má zdarma k dispozici vlastní kolo na příjemné projížďky po okolí.

Místní tyrkysová laguna je lemována půvabnou, 2 km dlouhou pláží s jemným bílým pískem. Ostrov je obklopen korálovým útesem skýtajícím ideální podmínky pro úchvatné potápění. Dobrodruzi si mohou udělat výlet lodí za potápěním k nedalekému vraku americké námořní lodě.

V Shangri La se budete cítit hýčkáni a rozmazlováni od první chvíle. Po příjezdu vás přijde osobně přivítat manažer hotelu a osvěžíte se vynikajícím drinkem. Nemusíte se zdržovat nikde na recepci a čekat, než místní pracovník vyřídí všechny formality. Místo toho budete dopraveni přímo do vaší vily a hned ubytováni. Poznáte se také se svým osobním sluhou, který vám bude k dispozici po celou dobu pobytu, připraven splnit všechna vaše přání.

Vily:
Ubytování je poskytováno v samostatných vilách. Každá vila má vlastní bazén!
Celkem je na ostrově 132 vil, z čehož téměř polovinu tvoří nadvodní vily (postavené na kůlech přímo nad mořem). Dokážete si tedy představit, že při tak obrovské rozloze ostrova, se každému hostovi dostává absolutní soukromí. Pevninské vily jsou postavené v dostatečných rozestupech a každá má vlastní ohraničenou zahradu s vlastním vstupem, zaručující opravdu 100% soukromí. Všechny vily jsou velmi prostorné a nabízí moderní vybavení.

Zcela unikátní jsou obrovské vily (například vila Laalu s prostorem 957 m2) nabízející několik ložnic, několik koupelen, obývací pokoj, obrovskou venkovní terasu s bazénem, pracovnu, vlastní posilovnu a SPA koutek, ale také speciální pokoj pro služebnictvo nebo chůvy.

K dispozici je na výběr hned několik typů vil - kontaktujte nás a my vám doporučíme ten nejvhodnější pro vás.

Stravování

V základní ceně ubytování je zahrnuta polopenze.
Hosté se mohou stravovat v těchto restauracích:

Jaavu restaurant
Hlavní restaurace, kde probíhají snídaně a večeře.

Dr. Ali's restaurant
Tato restaurace je unikátní v tom, že nabízí indickou, arabskou a čínskou kuchyni - a jak je zvykem v hotelech řetězce Shangri-La, každou kuchyni zastupuje rodilý šéf kuchař z dané země. Můžete se tedy těšit na zcela autentická jídla.

Fashala restaurant
Restaurace Fashala nabízí velmi příjemné posezení v uvolněné atmosféře. Restaurace je otevřená (bez zdí), můžete si tedy užívat krásných výhledů a příjemného vánku. Podávány jsou zde vynikající speciality z mořských plodů.

M-Lounge
Další unikátní věc v Shangri-La: každý týden máte možnost posedět s manažerem hotelu při uvolněném večeru a pohovořit s ním. Se všemi hosty velmi rád navazuje osobní kontakt a snaží se poznat jejich přání a splnit je. Během tohoto večera jsou podávány nápoje a lehké občerstvení zdarma.

Neobyčejným zážitkem pro vás bude večeře v džungli. Domluvit si jí můžete pro speciální příležitosti, nebo jen tak.

SVATBY:
Shangri-La je také ideálním místem pro uspořádání svatby. K dispozici má speciální svatební altánek zaručující jedinečnou atmosféru při vašem životním okamžiku. Proškolený personál zařídí vše potřebné, od obřadu, výzdoby, cateringu, až po profesionální focení.

Sport a night life

Resort nabízí dostatečné vyžití formou aktivit a sportů. Další z výhod je, že jsou zde zakázány motorizované vodní sporty, aby byl zamezen hluk a byl zajištěn naprostý klid pro hotelové hosty.

Resort má vlastní 9 jamkové golfové hřiště, které je zároveň jediným full hřištěm na Maledivách. Kromě toho můžete zajít na tenis, nebo badminton. Pokud jste příznivci fotbalu, využijte nabídky a přijďte poměřit síly s místním profesionálním týmem, který trénuje každý den. Můžete si zahrát, nebo pouze sledovat jejich intenzivní fotbalový trénink.

Jak jsme již zmiňovali, v okolní laguně je nádherné potápění. V hotelu si můžete zapůjčit šnorchlovací vybavení zdarma.

Vydejte se na zábavnou plavbu za delfíny, kulturně-historickou prohlídku sousedních ostrovů, pronajměte si loďku či luxusní jachtu, vyběhněte na některou ze stezek, zacvičte si jógu, nebo pouze meditujte. Ostrov a jeho okolí nabízí zábavu pro každého.

Dobře postaráno bude i o vaše děti, v prostoru zvaném “Cool Zone”.

Golfový resort

Villingili Golf Course
Hřiště o rozloze 7,5 hektaru se nachází na jižním konci ostrova Villingili, kde na vás čekají pozoruhodné památky. Bylo navrženo jako zábavné, rekreační hřiště pro milovníky i začátečníky tak, aby nebyly narušeny přírodní krásy ostrova. Rozmanitost palem a exotických rostlin zvýrazní výhled na oceán a tyrkysovou lagunu. Hráče a hosty potěší turistická cesta se scenériemi a zátoky na sousedních pobřežích.

Mimo to má hřiště svoji klubovnu, malý golfový obchod a také nabízí zapůjčení vybavení a golfové obuvi.

Cena za 1 noc od 15 500,- / osoba

Upozorňujeme, že udané ceny nezahrnují slevy a speciální nabídky. Výsledná cena bude tedy mnohem nižší!

Cena zahrnuje:

 • 1 noc ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Pool Villa
 • Polopenzi
 • Check in přímo ve vile
 • Drink na uvítanou a přivítání manažerem hotelu
 • Osobní sluha po celou dobu pobytu
 • WiFi připojení
 • Půjčení jízdního kola a šnorchlovacího vybavení
 • Nemotorizované vodní sporty (kromě hobie cat)
 • Neomezený vstup do posilovny, sauny a parní lázně
 • Neomezený vstup na 2 tenisové kurty (osvětlené pro večerí hru)
 • Eco procházka se specializovaným průvodcem a odborníkem na místní faunu a floru
 • Trezor na pokoji a Nespresso kávovar vč. výběru kávy a čajů
 • Ovoce u bazénu
 • Lehátka a slunečníky

Cena nezahrnuje:

 • Zpáteční letenku (na výběr buď let s Emirates, Turkish airlines nebo Fly Dubai, vždy s 1 přestupem)
 • Transfer z letiště v Male do hotelu (letecky, trvá cca hodinu + pár minut loď)
 • Golf (cena green fee 20 USD)
 • Cestovní pojištění Allianz vč. pojištění stornovacích poplatků
 • Volitelný příplatek za plnou penzi (all inclusive nelze)

SPECIÁLNÍ NABÍDKY A SLEVY

Rádi bychom zdůraznili slevu ve výši 40% z ceny ubytování (platí pouze na Deluxe plážovou vilu s vlastním bazénem). Tato sleva je platná na všechny pobyty uskutečněné od 27.12.2015 do 29.2.2016 (s výjimkou termínu 1.-13.2.2016). Sleva platí na cenu se snídaní.

Noci zdarma:
Zaplať 3 zůstaň 4 / Zaplať 4 zůstaň 5 / Zaplať 5 zůstaň 7 / Zaplať 6 zůstaň 8 / Zaplať 7 zůstaň 9 / Zaplať 8 zůstaň 11 / Zaplať 9 zůstaň 12 / Zaplať 10 zůstaň 14.

Sleva za včasnou rezervaci:
Sleva ve výši 15% z ceny ubytování.

*Platí pouze při rezervaci nejpozději 150 dní před plánovaným termínem cesty

LETOVÉ VARIANTY

Na Maledivy je z Prahy ideální spojení (lze i z jiných odletových míst). Vybírat můžete ze 3 leteckých společností, které se předhánějí, kdo nabídne lepší cenu a komfort.

Fly Dubai
Nízko-nákladová letecká společnost. Letí menší letadlo s jednou uličkou, každý cestující má vlastní obrazovku s palubní zábavou (filmy lze zakoupit za malý poplatek). Během cesty je podáváno základní občerstvení, doplňkové lze zakoupit.

Turkish Airlines
Turkish airlines nabízí velmi komfortní let jak v economy, tak i v business třídě. Economy třída nabízí dostatek prostoru na nohy. Samozřejmostí jsou vlastní obrazovky s palubní zábavou (v ceně) a catering na palubě během letu. Letové spojení je velmi hezké, jednotlivé lety na sebe hezky navazují (let je s 1 přestupem v Istanbulu). Odlétá se z Prahy odpoledne, přílet na Maledivy druhý den dopoledne.

Emirates
Chcete-li komfort a špičkové služby, můžete letět také se společností Emirates. Letí veliké letadlo se 2 uličkami, každý cestující má vlastní obrazovku s velmi širokou nabídkou palubní zábavy (v ceně). Během letu jsou podávány nepřetržitě nápoje, i hlavní jídlo. Business třída má polohovatelné sedačky téměř do polohy flat bed. Letové spojení pro cestu TAM je velmi pěkné, hezky navazující. Odlet z Prahy je odpoledne, přílet na Maledivy druhý den ráno. Při cestě ZPĚT je dlouhá čekací doba v Dubaji (cca 7 hodin).

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.