Kapské Město & Winelands Golf Tour

Jihoafrická Republika / J.A.R.

Destinace

Během této šestidenní dovolené si zahrajete golf na čtyřech prvotřídních hřištích, budete obdivovat krásy Kapského města a dosyta si vychutnáte plody této jedinečné vinařské oblasti. Ať už jste golfový nadšenec nebo sem jedete hlavně relaxovat, dovolená v Kapském městě a jeho okolí se jistě stane nezapomenutelným zážitkem.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

6 dní

Strava

Snídaně

Počet golfů

4 x golf

Hotel

Den 1 - 3: Portswood Hotel 4*
Den 4 - 5: Spier Hotel

Sport a night life

Program zájezdu

Den 1
Po příjezdu do Kapského města se přesunete do pobřežní oblasti Victoria & Alfred Waterfront, odkud po lehkém obědě vyrazíte na vlet lodí k ostrůvku Robben Island, kde byl 19 let vězněn Nelson Mandela.
Po návratu se ubytujete v hotelu, který se nachází přímo v atraktivní lokalitě Victoria & Alfred Waterfront. Kromě výhodné polohy nabízí hotel také prvotřídní ubytování a veškeré vybavení, které byste mohli na dovolené nebo pracovní cestě potřebovat. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, televizí, telefonem s přímou linkou, internetem, minibarem, koupelnou s vanou a sprchou, kancelářským vybavením.

Den 2
Dopoledne si zahrajete na hřišti Rondebosch Golf Course. Pokud počasí dovolí, určitě se odpoledne vypravte na Stolovou horu, odkud je krásný výhled na celé Kapské město.

Den 3
I dopoledne třetího dne je věnováno golfu - tentokrát navštívíte krásné 18-ti jamkové hřiště v golfovém klubu Westlake Golf Club. Odpoledne se můžete vydat na výlet okolo zálivu Hout Bay a hory Chapman´s Peak až na mys Cape Point, bod, kde - jak mnozí tvrdí - se stýkají dva oceány.

Den 4
Po snídani se odhlásíte z hotelu a přesunete do města Stellenbosch vzdáleného 50 minut jízdy od Kapského města, kde si zahrajete na hřišti Paarl Golf Course obklopeném vinicemi. Odpoledne se ubytujete v hotelu, který leží v srdci údolí uprostřed vlastních vinic. Osada v hotelu nabízí intimní atmosféru klidné vesnice. Celý objekt, který zahrnuje 155 pokojů umístěných v příjemných domcích tzv. Kapského stylu, je soustředěn kolem šesti soukromých dvorků a bazénů. K další relaxaci může každý využít i zahrad vybudovaných v původním stylu dané oblasti. Hotel nabízí kromě krásného výhledu na vinařskou oblast Cape Winelands a pohoří Helderberg romantické procházky místními vinicemi a možnost zahrát si golf na nedalekém 18-ti jamkovém hřišti nebo se projet na koni.

Den 5
Pátý den můžete navštívit některé z nejproslulejších jihoafrických vinic a vinných sklepů. Většina z nich nabízí i piknikové obědy, které si můžete vychutnat přímo uprostřed místní malebné krajiny.

Den 6
Po odhlášení z hotelu se přesunete do golfového klubu De Zalze Golf Club, kde vás čeká poslední 18-ti jamkového hřiště vašeho pobytu. Místní nově zbudované hřiště odpovídající mezinárodním standardům se může pochlubit krásnou okolní krajinou - horami, řekami a nekonečnými vinicemi. Po obědě vás čeká návrat do Kapského města a odjezd domů.

Seznam golfových hrist

Den 1: žádný golf
Den 2: Rondebosch Golf Course
Den 3: Westlake Golf Club
Den 4: Paarl Golf Course
Den 5: žádný golf
Den 6: Pinnacle Point Golf Course
Den 7: žádný golf

Cena za balíček od 27.890,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena balíčku zahrnuje

 • 5 nocí ubytování ve standardním dvoulůžkovém pokoji se snídaní
 • 4x golf
 • pronájem automobilu Mercedes Vito 2.2 Turbo diesel
 • zákonné pojištění dle zákona č. 159 / 1999 Sb.

Cena balíčku nezahrnuje

 • fakultativní výlety
 • zpáteční letenku
 • Cestovní pojištění

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.