Garden Route Golf Tour

Jihoafrická Republika / J.A.R.

Destinace

Během této dovolené poznáte všechny krásy provincie Western Cape. V okolí Kapského města navštívíte památky, vinice a golfová hřiště a dále budete pokračovat po Garden Route po stopách těch nejlepších hřišť - Pinnacle Point, Pezula a Fancourt. Příjemnou tečkou za Vaším pobytem v Jihoafrické republice bude jistě safari, které se bezpochyby stane jedním z Vašich nejkrásnějších zážitků.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

13 dní

Strava

Snídaně

Počet golfů

8 x golf

Hotel

Den 1 - 4: Portswood hotel
Den 5 - 6: Pinnacle Point Golf Resort
Den 7 - 8: Protea Hotel Knysna Quays
Den 9 11: Hotel Fancourt
Den 12: Garden Route Game Lodge

Sport a night life

Program zájezdu

Den 1
Po příjezdu do Kapského města se přesunete do pobřežní oblasti Victoria & Alfred Waterfront, odkud po lehkém obědě vyrazíte na výlet lodí k ostrůvku Robben Island, kde byl 19 let vězněn Nelson Mandela. Po návratu se ubytujete ve čtyřhvězdičkovém hotelu, který se nachází přímo v atraktivní lokalitě Victoria & Alfred Waterfront. Kromě výhodné polohy nabízí hotel Portswood také prvotřídní ubytování a veškeré vybavení, které byste mohli na dovolené nebo pracovní cestě potřebovat. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, televizí, telefonem s přímou linkou, internetem, minibarem a kancelářským vybavením a koupelnou s vanou a sprchou.

Den 2
Dopoledne si zahrajete na hřišti Rondebosch Golf Course. Pokud počasí dovolí, určitě se odpoledne vypravte na Stolovou horu, odkud je krásný výhled na celé Kapské město.

Den 3
I dopoledne třetího dne je věnováno golfu - tentokrát navštívíte krásné 18-ti jamkové hřiště v golfovém klubu Westlake Golf Club. Odpoledne se můžete vydat na vlet okolo zálivu Hout Bay a hory Chapman´s Peak až na mys Cape point, bod, kde - jak mnozí tvrdí - se stýkají dva oceány.

Den 4
Po snídani se odhlásíte z hotelu a přesunete do města Stellenbosch vzdáleného 50 minut jízdy od Kapského města, kde si zahrajete na hřišti Paarl Golf Course obklopeném vinicemi. Po obědě můžete navštívit některé z nejproslulejších jihoafrických vinic a ochutnat místní prvotřídní víno.

Den 5
Pátý den po snídani opustíte Kapské město a vydáte se přes Sir Lowrie´s Pass do Mossel Bay, kde začíná trasa Garden Route. V Mossel Bay se ubytujete v hotelu Pinnacle Point Golf Resort ležícím přímo v srdci přírodní rezervace, která je domovem nesčetných druhů volně žijících zvířat a typické místní flóry. Nedaleko hotelu Pinnacle Point Beach and Golf Resort se nachází také 18-ti jamkové golfové hřiště navržené renomovaným architektem Peterem Matkovichem, které se může pochlubit dramatickými jamkami na kraji útesů.

Den 6
Šestý den vás čeká hra na jednom z nejlepších golfových hřišť v Jihoafrické republice - Pinnacle Point Golf Course. Podle slov profesionálního hráče Darrena Clarkea je toto hřiště díky skvělému počasí a krásné okolní krajině tím nejlepším hřištěm na planetě.

Den 7
Po snídani a odhlášení z hotelu budete pokračovat po Garden Route až do města Knysna, vzdáleného asi 100 km do Mossel Bay. Pokud budete chtít, můžete tento den věnovat výletu do města Oudtshoorn, které je proslulé pštrosí farmou a nedalekými jeskyněmi Cango Caves. Ve městě Knysna se ubytujete v hotelu, který leží na břehu slavné laguny. Hotel je součástí atraktivní lokality s mnoha restauracemi, bary a obchody - Knysna Quays Waterfront nabízí svým hostům ubytování v luxusních pokojích s vlastní koupelnou, televizí se satelitem a klimatizací. Z většiny pokojů je krásný výhled na lagunu a moře.

Den 8
Dopoledne osmého dne je věnováno golfu na atraktivním hřišti Pezula Golf Course, které leží nad mořem na kraji útesu. Toto hřiště může být poměrně obtížnou zkouškou vašich golfových schopností, zvláště pokud fouká vítr.

Den 9
Ráno odjedete z města Knysna do nedalekého George, kde se nachází jedno z nejlepších hřišť v Africe - Fancourt. Golfový klub Fancourt sestává ze 4 hřišť, která byla v roce 2003 dějištěm golfového turnaje Presidents Cup. Odpoledne po příjezdu vás čeká hra na Montagu Golf Course, které se řadí mezi deset nejlepších hřišť v Jihoafrické republice. Areál Fancourt vám kromě skvělých podmínek pro golf nabízí také luxusní ubytování v pětihvězdičkovém hotelu. Hotel Fancourt je kombinací historického sídla a moderního luxusu. Ať už se ubytujete v rekonstruovaném panském domě Manor House nebo v apartmá uprostřed zahrad, váš pobyt zde se jistě stane nezapomenutelným zážitkem. V hotelu můžete ve volných chvílích relaxovat v místních lázních nebo navštívit saunu či vířivku. To vše je korunováno krásným výhledem na Outeniqua Mountains.

Den 10
Desátý den na vás čeká další z hřišť golfového klubu Fancourt - tentokrát je jím typické parkové hřiště Outeniqua Golf Course.

Den 11
Poslední golfové okamžiky na hřištích ve Fancourtu prožijete na zdejším přímořském hřišti Links Golf Course, které se řadí mezi tři nejlepší hřiště v JAR a je také jedním z nejatraktivnějších.

Den 12
Po snídani odjedete z města George do Garden Route Game Lodge, kde se ubytujete. Po obědě vás čeká výlet do buše. Garden Route Game Lodge je v současnosti domovem nesčetných druhů zvířat od žiraf, antilop, kudu, přes buvoly až po bílé nosorožce, slony a mnohé další. Na výpravě budete doprovázeni zkušenými rangery. Na závěr jistě příjemného dne vás čeká tradiční jihoafrická večeře. Poslední noc strávíte přímo v areálu Garden Route Game Lodge, který nabízí luxusní ubytování, skvělou kuchyni a prvotřídní služby.

Den 13
Ráno po snídani a odhlášení z hotelu se vrátíte přes Swellendam do Kapského města.

Seznam golfových hrist

Den 1: žádný golf
Den 2: Rondebosch Golf Course
Den 3: Westlake Golf Club
Den 4: Paarl Golf Course
Den 5: žádný golf
Den 6: Pinnacle Point Golf Course
Den 7: žádný golf
Den 8: Pezula Golf Course
Den 9: Fancourt Golf Club - Montagu Golf Course
Den 10: Fancourt Golf Club - Outeniqua Golf Course
Den 11: Fancourt Golf Club - Links Golf Course
Den 12: žádný golf
Den 13: žádný golf

Cena za balíček od 71.190,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena balíčku zahrnuje

 • 12 nocí ubytování ve standardním dvoulůžkovém pokoji se snídaní
 • 7x golf
 • pronájem automobilu Mercedes Vito 2.2 Turbo diesel
 • zákonné pojištění dle zákona č. 159 / 1999 Sb.

Cena balíčku nezahrnuje

 • fakultativní výlety
 • zpáteční letenku
 • Cestovní pojištění

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.