UNA Poggio dei Medici Resort & Golf Club

Itálie / Toskánsko

Destinace

Nachází se 25 kilometrů od centra Florencie, přímo v srdci zeleného venkova oblasti Toskánska. Je to elegantní hotel s bohatou historií obklopen nádhernou krajinou a je opravdovým rájem pro milovníky golfu.

Zájezd v detailech

Doprava

Vlastní

Délka pobytu

7 nocí

Strava

Snídaně

Počet golfů

5x golf

Hotel

Centrální část resortu tvoří Villa di Cignano. Je to majestátní vila pocházející ze 16. století. Je obklopena 6 oddělenými dvory (bývalé farmářské domy). Tyto domy byly kompletně zrekonstruovány a nyní mají celkem 70 elegantních pokojů nabízející veškerý možný komfort a jsou vybaveny v toskánském stylu (terakotová podlaha, dřevěné trámy, luxusní textílie a antická keramika). Všechny pokoje nabízejí jedinečný výhled na okolní přírodu a také přímý vstup na golfové hřiště. Slibují opravdu odpočinkovou dovolenou ve stylu.

WiFi je zdarma na pokojích kategorie Executive a vyšší. Na Superior pokojích je WiFi za poplatek 2 EUR za hodinu.

Stravování

Snídaně

V hotelu je skvělá restaurace nabízející typická regionální jídla vyrobená z místních produktů dané sezóny. K tomu se servírují pečlivě vybraná vína z nedalekých sklípků. V létě jsou večeře podávány za doprovodu živé hudby v zahradní restauraci.

Sport a night life

Golfové aktivity
Fitness a Wellness Centrum

Relaxace a zdraví

Pro všechny hosty hotelu je zde otevřen tzv. Club House, ve kterém naleznete 2 bazény (jeden z nich s hydro masážní technikou a možností vodních sportů).
Dále si můžete užívat tureckých lázní a Fitness a Wellness centra.

Golfový resort

Byl otevřen v roce 1992 jako 18-ti jamkové hřiště, par 73, a Championship course dlouhé 6.468 metrů. Dnes patří mezi nejlepší a nejvyhledávanější v Itálii.
Hřiště bylo navrženo architektem Alvise Rossi Fioravanti a golfistou Baldovino Dassù. Bylo vytvořeno tak, aby splňovalo USGA standardy. Okamžitě po svém otevření bylo mezi Italy hřiště známé jako "to nejlepší nové golfové hřiště". Nedávno bylo také zařazeno časopisem "Condè Nast Traveller" na tzv. hot list jako nejlepší golf klub.
Hřiště je posazeno v údolí Mugello, obklopeno Apeninskými horami a nabízí 5 různých startovacích časů pro všechny úrovně.
Na hřišti je rozsáhlý Driving Range, bunkry, 6 krytých a 24 otevřených pozic, PGA instruktor k dispozici na soukromé nebo skupinové lekce. Veškeré golfové vybavení je zde k dispozici k pronájmu. Nosič holí na vyžádání za příplatek.
Hřiště je otevřené po celý rok, 7 dní v týdnu.

Seznam golfových hrist

UNA Poggio Dei Medici Golf Club

Cena za balíček od 21.450,- / osoba

Cena zahrnuje

  • 7 nocí ubytování
  • Snídaně
  • 3x večeře
  • 5x golf
  • neomezený vstup do tureckých lázní a fitness centra
  • dárek - 1x golfový míček s logem
  • Zákonné pojištění dle zákona č.159 / 1999 Sb.

Cena nezahrnuje

  • Zpáteční letenku
  • Cestovní pojištění
  • Na vyžádání můžeme za příplatek rezervovat i jiná golfová hřiště (Ugolino ve Florencii a Le Pavoniere v Pratu)

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.