TERME DI SATURNIA SPA&GOLF RESORT

Itálie / Toskánsko

Destinace

Toskánsko je kraj ve střední Itálii, proslulý uměním, historií, působivou scenérií a také významnou produkcí vína. Města často obklopují etruské hradby a hojně rozšířená vegetace cypřišů. Krásné paláce svědčí o bohatství tohoto kraje a středověké radnice ukazují na odvěkou tradici demokracie a samosprávy. Za renesance se uměleckou špičkou stala Florencie, která dodnes láká tisíce turistů svou galerií Uffizi s největší kolekcí italského renesančního umění, půvabným mostem Ponte Vecchio s krámky zlatníků, dómem s baptisteriem, gotickým kostelem Santa Croce a dalšími památkami. Pisa dokázala ve středověku využít cest do zámoří k obohacení jak městské pokladnice, tak i vzdělanosti a kultury. Dokladem toho jsou stavby v centru města, z nichž nejznámější je určitě Šikmá věž na Campo dei Miracoli „náměstí Zázraků“. Arezzo patří k nejbohatším toskánským městům, které prosperuje výrobou šperků. Mezi jedinečné památky tohoto města patří fresky v kostele S. Francesco. Náměstí Piazza del Campo, které se nachází v městě Siena a má tvar lastury, se řadí k největším renesančním náměstím v Evropě. Hlavním městem je Florencie.

Zájezd v detailech

Doprava

Vlastní / Autobusem / Letecky

Délka pobytu

3 noci

Strava

Snídaně

Počet golfů

Unlimited Golf

Hotel

Hotel se nachází v Maremmě asi 150 km severně od Říma, v jednom z nejvíce krásných koutů Toskánska a je soustředěn kolem starobylé kamenné budovy na místě bohatého termálního pramene.
Prvotřídní služby a nádherná příroda se odráží v designu hotelu a v jeho 128 pokojích, Navrženy byly tak, aby vytvořily harmonické prostředí pro mysl a tělo. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, minibarem, telefonem, televizí, satelitní TV a trezorem.

Ekologické 18 jamkové golfové hřiště je navržené tak, aby zapadlo do nádherné okolní krajiny.

Velmi málo destinací může nabídnout návštěvníkům umění, tradice, historii a sport - jako je jízda na koni a salašnických kolech - v téměř nedotčené krajině.

Působivé místní římské lázně nabízí lečivé prameny o teplotě 37°C.

Hotel nabízí prvotřídní zázemí pro pořádání konferencí, seminářů nebo školení.

Stravování

Ristorante Aqualuce nabízí tradiční toskánské pokrmy, které překypují svou silnou a autentickou chutí. Kuchyně je zde středomořská.
Michelinskou hvězdou nedávno oceněná Ristorante All’Acquacotta, pod vedením mistrovského šéfkuchaře, vám poskytne ten nejlepší požitek z jídla.
Pokud dáváte přednost zdravému jídla, zaujme vás Spring Bar, který nabízí celou škálu kreativních koktejlů z nejčerstvější zeleniny a ovoce.
U termáních bazénu se můžete osvěžit ve Spa Café.

Relaxace a zdraví

Působivé římské lázně nabízí lečivé prameny o teplotě 37°C a najdete zde čtyři termální bazény, jacuzzi, vodopády a vodní cesty. Léčivé sirné pramenité vody jsou využity v luxusních, regeneračních terapiích v nedávno zrekonstruovaných lázních Terme di Saturnia, které nabízí celou řadu programů na míru – např. zdravotní, nutriční, antistres, detox a fitness.
V resortu najdete 53 ošetřoven, které se zaměřují na zlepšení pohody hostů. Rozsáhlá nabídka specializovaných regeneračních procedur je založena na terapeutické pravomoci přírodních pramenitých vod, včetně bahenní terapie, inhalace a římských lázní.
Komplexní lékařské lázně nabízí řadu estetických terapií a inovativních, individuálních relax programů.

Golfový resort

Terme di Saturnia Golf Club
Dokonalý zážitek ze hry vám poskytne 18 jamkové golfové hřiště, které je navržené tak, aby zapadlo do okolní krajiny a co nejméně narušovalo životní prostředí. Jeho tvůrcem je proslulý architekt Ronald Fream. Hřiště je propletené mnoha malými potůčky, vodními cestami a při hře natrefíte i na volně žijící zvířata, které tu byly dříve, než samotné hřiště. Hřiště nese prestižní ocenění od Italské Golfové Federace v kategorii „krajina“.
Vybavení hřiště – putting green, pitching green, driving range.

Cena za balíček od 21.190,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena zahrnuje:

 • 3 noci ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
 • snídaně
 • neomezený golf
 • večeři v Ristorante All’Acquacotta
 • vstup do termánlích lázní
 • lázeňský set (ručník + župan + pantofle)
 • římské lázně, turecké lázně
 • posilovna
 • k dispozici horská kola

Cena nezahrnuje:

 • cestu z ČR a zpět
 • procedury ve wellness centru
 • cestovní pojištění

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.