La Bella Rosina - Turín

Itálie / Itálie

Destinace

Itálie patří mezi turisticky nejnavštěvovanější státy světa. Zemi ročně navštíví mezi 40 a 105 miliony turistů. Turismus zde přitom tvoří asi 12 % HDP. Turisty sem lákají antické a středověké renesanční památky, pláže, hory i venkov. Lákadly jsou i lázně a různé filmové a hudební festivaly. V Itálii se nachází nejvíce kulturních památek zapsaných na seznamu UNESCO.

Turín je čtvrté největší město v Itálii s téměř 1 milionem obyvatel a nachází se přibližně 100 km západně od Milána. Od roku 1899 je sídlem automobilky Fiat a v roce 2006 se stalo dějištěm 20. Zimních olympijských her. Ve městě najdeme velké množství vyhlášených kaváren, kde můžete ochutnat místní čokoládu.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

4 noci / libovolný poček nocí

Strava

Snídaně / Polopenze

Počet golfů

3x golf / 5x golf

Hotel

Tento čtyřhvězdičkový hotel se nachází v krásném přírodním parku La Mandria, jen pár kilometrů od královského paláce Venaria a centra Turína a byl vybudován s ohledem na životní prostředí. Zakládá si na eko-zásadách, které se odráží i v nabídce jídel. Wellness centrum bylo vybudováno v harmonii s přírodou a veškerá kosmetika nese označení BIO a byla vyrobena z přírodních produktů s minimálním dopadem na životní prostředí. Nechte se hýčkat prvotřídním týmem kosmetiček. To vše je doplněno povzbuzujícími, odvodňujícími a detoxikačními čaji.

Stravování

Naše restaurace nabízí pokrmy založené na biologických a sezoních produktech. Italská kuchyně patří k těm nejoblíbenějším na světe. Hotel nabízí jak středomořskou, tak mezinárodní kuchyni. Personál pracuje s cílem zajistit i ty nejnáročnější požadavky hosta.

GEMMA DI ROSA RISTORANTE
Útulná restaurace s úchvatným výhledem na park a bazén. Nabízí mezinárodní kuchyni, ale i typické pokrmy, které neodmyslitelně patří k této kouzelné zemi.

Sport a night life

Možnost využití místních aktivit - jízda na koni, venkovní bazén s jacuzzi - otevřený od května do září, horské kola a wellness centrum.

Golfový resort

ROYAL PARK I ROVERI GOLF CLUB
Royal Park I Roveri může pochlubit záviděníhodnou a jedinečnou polohou. Hřiště je 18-ti jamkové hřiště s řadou vodních překážek a zelených bunkrů. Nachází se uprostřed parku La Mandria a je obklopen dechberoucími olympijskými Alpami. Hluboký nádech a klid přírody dobře ladí s kouzelnou atmosférou klubu. Smysl pro detail, individualizované služby pro členy a hosty, široká škála struktur pro relaxaci a wellness, takové je Royal Park I Roveri.

LE BETULLE GOLF CLUB
Nejprestižnější časopis Il Mondo del Golf jej řadí na první místo v Itálii.
Golf Club byl vybudován v překrásném prostředí v nadmořské výšce 1.936 metrů. Hřiště má 18 jamek, 73 úderů a navrhl jej anglický architekt John Morrison. V klubu najdete i restauraci a klubový dům. Mnoho let byl Le Betulle Golf Club považován za jedno z nejlepších hřišť na světě, a to jak v domácím, tak mezinárodním tisku. Je vynikajícím testovacím hřištěm pro hráče všech úrovní dovednosti.

Seznam golfových hrist

Royal Park I Roveri Golf Club

LE BETULLE GOLF CLUB

Cena za balíček od 27.390,-Kč / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena zahrnuje:

 • 4 noci ubytování v hotelu La Bella Rosina se snídaní
 • pronájem auta na 5 dní
 • 2x večeře
 • 3x golf - Le Betulle Golf Club, Royal Park I Roveri Golf Club
 • služby ve wellness centru - sauna, turecké lázně, relaxační vodní svět a hydromasážní vortex

Cena nezahrnuje:

 • letenku
 • nápoje k večeři
 • pohonné hmoty ka zapůjčenému vozidlu
 • cestovní pojištění

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.