Marriott Druids Glen Hotel & Country Club

Irsko / Irsko

Destinace

Pouhých 25 mil od Dublinu se nachází malebné hrabství Wicklow, které je pro svou krásnou krajinu označováno jako „zahrada Irska“. Marriott Druids Glen Hotel, který je součástí 161 ha areálu Druids Glen Golf Resort, leží v této atraktivní lokalitě na jedinečném místě z jedné strany obklopen Irským mořem a z druhé strany chráněn věncem hor. Irskou Automobilovou Asociací byl hotelu Marriott Druids Glen Hotel udělen pětihvězdičkový statut, který je zárukou luxusu a prvotřídních služeb a řadí Marriott Druids Glen Hotel mezi nejlepší hotely v Irsku.

Zájezd v detailech

Doprava

Vlastní

Délka pobytu

3 noci

Strava

Snídaně

Počet golfů

2x Golf

Hotel

Všech 145 prostorných, luxusních pokojů je pohodlně a účelně zařízeno. Součástí každého pokoje je koupelna s vanou a samostatným sprchovým koutem. Tyto elegantní pokoje jsou dále vybaveny: individuálně ovladatelnou klimatizací, budíkem, nápoji (minerální voda), strojem na čaj a kávu, dětskou postýlkou, elektrickými adaptéry, žehličkou a žehlicím prknem, luxusními matracemi, bavlněným ložním prádlem, různými typy polštářů podle vašeho přání, sejfem, vysoušečem vlasů, barevnou kabelovou televizí (CNN) se satelitem, krbem, minibarem, placenými filmy podle vašeho výběru a internetovým připojením.

Stravování

Součástí Marriott Druids Glen Hotelu je několik restaurací a barů: moderní nápaditou kuchyni můžete ochutnat v restauraci Flynns, pokud dáváte přednost místním pokrmům, navštivte Druids Brasserie, která servíruje lehké snídaně a ve večerních hodinách prvotřídní irskou kuchyni. Příjemné posezení a lehká jídla nabízí i Thirteenth Bar.

Sport a night life

Svůj volný čas můžete v hotelu Marriott Druids Glen a jeho okolí trávit také procházkami, rybařením, jízdou na koni, cyklistikou a horolezectvím. Areál Druids Glen leží v srdci kraje známého svou historií, kulturou a nádhernou přírodou, a je tedy nejen ideálním místem pro golfovou dovolenou, ale také pro objevování krás této „zahrady Irska“.

Relaxace a zdraví

Relaxovat můžete v příjemném prostředí místních lázní Elemis Spa, které se pyšní bohatou nabídkou léčebných procedur, 18-ti metrovým krytým bazénem, vířivkou, saunou, místností s aroma párou, hydroterapií a tzv. mlžnou jeskyní (mist grotto).

Golfový resort

18-ti jamkové hřiště Druids Glen se řadí mezi nejlepší vnitrozemská golfová hřiště a je důkazem toho, že Irsko nabízí nejen prvotřídní přímořská hřiště, ale i skvělá parková hřiště. Hřiště Glen Course hostilo v letech 1996 až 1999 turnaj Irish Open Golf Championship a v roce 2000 získalo prestižní Hertz International Travel Awards pro nejlepší evropské hřiště roku.
Stejně jako celý areál Druids Glen Resort i mistrovské hřiště Druids Heath nabízí každému golfistovi jedinečný a vzrušující golfový zážitek. Druids Heath je ztělesněním samé podstaty golfu. Toto přímořské hřiště, obklopené vřesovišti, sestává z 9 předních jamek odkud je krásný výhled na Irské moře a 9 zadních jamek, rozkládajících se na úpatí Wicklow Mountains. Pokud od hřiště očekáváte nejen golfový, ale i vizuální zážitek, jsou obě hřiště v areálu Druids Glen Resort tím pravým místem pro vás.

Seznam golfových hrist

Druids Glen

Cenu vám rádi připravíme na vyžádání dle vašich požadavků

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.