Wanakarn Beach Resort

Thajsko / Thajsko

Destinace

Na ostrově Phuket najdete pětihvězdičkový klenot určený pro náročné hosty. Luxusní resort Wanakarn je hrdým členem prestižní a exkluzivní skupiny Relais & Chateaux, která sjednocuje 518 nejlepších hotelů a gurmánských restaurací v 60 zemích po celém světě. Zážitek z tohoto pobytu bude nezapomenutelným.
Resort je situován na bělostném pobřeží u pláže Thaimuang Beach, křišťálové vody Andamanského moře budou klidným a pokojným společníkem v naprosté relaxaci. Přírodní botanická zahrada s barevnými exotickými květinami a bujnou zelení připomene skutečný ráj, který najdete 40 minut jízdy od mezinárodního letiště v Phuketu.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

All Inclusive

Hotel

Ubytování zahrnuje pouhých 15 dechberoucích vil, které jsou moderně vybaveny klimatizací, LCD TV, DVD přehrávačem, Stereo systémem, WIFI, minibarem, espresovačem, sadou na přípravu čaje a kávy, fénem a sadou koupelnových přípravků. V obývacím pokoji najdete pohodlné sofa s kávovým stolkem, v ložnici se přikryjete jemnými kvalitními lůžkovinami a vyberete si ze sady polštářů. Koupelně dominuje samostatně stojící vana s jacuzzi a dešťová sprcha, na terase najdete soukromý bazén, lehátka, slunečníky, pohovku, židle a stůl.
Majestátní Grand Ocean vily se dvěmi hlavními ložnicemi mají rozměr neuvěřitelných 890 m². Každá ložnice je vybavena také přilehlou koupelnou. Jednoložnicové Pool vily 165 m² nabídnou menší prostor, ale stejně luxusní vybavení.

Stravování

Restaurace Twin Waters odhalí vybrané dobroty thajské kuchyně šéfkuchaře Ratchaneeporna Dapachutisana doprovázené kvalitními víny z celého světa. Prémiové čaje, drinky i exotické koktejly s kulisou zapadajícího slunce si můžete vychutnat ve třech resortních barech.

Sport a night life

Mezi aktivity, které můžete v resortu vyzkoušet, patří šnorchlování, potápění, lezení, plachtění, jízda na kajaku či na horských kolech. Pár minut odsud se nachází 18 jamkové golfové hřiště. Jistě si užijete dobrodružnou a nezapomenutelnou jízdu na sloním nebo koňském hřbetu. Večery jsou vyhrazeny pro živou zábavu.
Zdarma je pro Vás připraven shuttle do Khao Lak nebo centra Phuketu.

Relaxace a zdraví

Tradiční i exotické terapie pro tělo, mysl i duši poskytnou oblíbené Sukko Spa, zatímco ve fitness centru s osobními trenéry si skvěle posílíte fyzičku. Trenéři Vám budou také skvělými partnery při ranním běhání či hře tenisu. Skvěle vybavené wellness centrum nabídne zamykací šatny, soukromé sprchy, saunu a parní místnost.

CENU ZÁJEZDU VÁM RÁDI PŘIPRAVÍME NA VYŽÁDÁNÍ

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.