Zdravotní pobyt s Ajurvédou - Srí Lanka

Srí Lanka / Srí Lanka

Destinace

Udělejte si radost a vyrazte s námi za absolutní relaxací, kdy budete mít čas jen pro sebe! 2-týdenní pobyt nabitý cvičením, zdravou stravou, odpočinkem, a zkrášlujícími či relaxačními procedurami! Cílem pobytu je navodit v každém z vás harmonii těla a duše. Zpět z dovolené se budete vracet nabití energií, odpočatí a krásnější!

Zájezd se koná 4x ročně, z toho 2 termíny jsou určeny pouze pro ženy a 2 pro páry. Těšit se můžete na přátelskou atmosféru ve společnosti skupinky max. 10 -12 osob. Z Prahy s Vámi poletí zástupce naší kanceláře a bude se o Vás během celého pobytu starat.

Tento zájezd je ideální pro ženy, jejichž manželé a partneři často služebně cestují. A pro moderní samostatné ženy, které chtějí zažít dámskou jízdu s podobně laděnými ženami. Jet můžete sama, nebo s kamarádkou.

Hlásit se můžete také v páru, vyhrazeny máme 2 termíny!

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Plná penze

Hotel

HERITANCE AYURVEDA MAHA GEDARA RESORT

*Resort jsme osobně navštívili vřele doporučujeme!

Jeden z nejlepších hotelů na Srí Lance, který se specializuje na léčení pomocí tradiční ajurvédské medicíny. Nachází se na jihozápadním pobřeží Srí Lanky, poblíž vesničky Beruwala (cca 60 km od hlavního města Colomba). Leží v nádherné lokalitě - je ponořen do překrásných zahrad, přímo u prostorné písečné pláže. Lokalita je velmi klidná a hotel vyzařuje zvláštní a jedinečnou atmosféru. Pobyt zde je velmi příjemný a uklidňující a od první chvíle ve vás rozlije mír a pohodu.

Hotel kombinuje luxusní ubytování s profesionálními ajurvédskými procedurami a zařízením - pro dovolenou, ze které se budete navracet odpočatí, plní energie, zdravější a krásnější. Ajurvédské procedury vám napomohou zbavit se stresu, omladit se, či zbavit se nadváhy.

Samotná budova resortu byla původně navržena Geoffreyem Bawou, který dokonale propojil hotelové prostory s okolní přírodou. Hotel prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2011, která byla vedena žákem Geoffreyho, panem Vinodem Jayasinghem.

Resort je postaven ve tvaru U a tvoří tak 2 hotelová křídla, uprostřed kterých je venkovní bazén a zahrada, s nádhernými výhledy na oceán a pláž. Design celého resortu je minimalistický - cílem je splynutí s přírodou a dosažení harmonie těla a duše. Většinu času budete trávit v místním ajurvédském spa, kde budete využívat předepsaných terapií.

Všichni pracovníci hotelu jsou velmi milí a ochotní, a dotvářejí tak velmi příjemné prostředí.

Stravování

V ceně zájezdu je plná penze - po celou dobu pobytu se budete stravovat zdravě, dle předepsaného jídelníčku. Všechny pokrmy, které jsou zde podávány, mají určené zdravotní účinky.

Relaxace a zdraví

Ayurvéda je tradiční indická medicína, která je praktikovaná po více než pět tisíc let a své příznivce nachází po celém světě. Cílem Ayurvédy je poskytovat prevenci i léčbu zdravotních problémů a navodit rovnováhu těla a mysli - a to prostřednictvím různých procedur (základem je zdravá strava, cvičení, meditace, masáže a bylinná léčba).

V rámci tohoto speciálního 2 týdenního pobytu budete nejprve prohlédnuti ajurvédským lékařem, který vám na základě zdravotního stavu předepíše speciální léčbu a terapie, ušité přímo na míru vašemu tělu.

K tomu navíc v resortu probíhá vždy 2x denně jóga s profesionálním instruktorem. 2x týdně se praktikuje meditace s buddhistickým mnichem. A 1x týdně speciální spirituální cvičení.

Před odjezdem budete znovu prohlédnuti lékařem, který vám doporučí zásady zdravého životního stylu.

Ajurvédské centrum má celkem 24 místností - polovina z nich je specializovaná na určité procedury a polovina z nich je univerzální. Každá z nich má vlastní toaletu a sprchu, ale také venkovní bazének a vanu. Uprostřed areálu ajurvédského centra se klikatí charismatická tůň s lekníny, na jejímž břehu jsou lehátka pro příjemnou relaxaci před nebo po jednotlivých procedurách.

Ceník 2015 / 2016 v CZK

VYPSANÉ TERMÍNY: 18.-31.7. 6.-19.9. 22.11.-5.12. 10.-23.4.
pro páry pro ženy pro páry pro ženy
Osoba ve dvoulůžkovém pokoji 71.800,- 75.910,- 84.990,- 84.990,-
Osoba v jednolůžkovém pokoji 79.560,- 84.740,- 99.120,- 99.120,-

Cena zahrnuje

 • zpáteční letenku s Emirates (cena kalkulována v nejnižším tarifu, může se lišit dle dostupnosti)
 • 12 nocí ubytování v pokoji classic
 • plná penze formou zdravé stravy připravené podle principů ajurvédy
 • veškeré procedury předepsané ajurvédským lékařem
 • 2x denně jóga
 • 2x týdně meditace s buddhistickým mnichem
 • 1x týdně spirituální cvičení
 • vstupní a výstupní prohlídka lékařem
 • zpáteční transfer z letiště v Colombu do hotelu a zpět
 • český delegát po celou dobu pobytu
 • zákonné pojištění dle zákona č. 159 / 1999 Sb.

Cena nezahrnuje

 • nápoje
 • cestovní pojištění Allianz: 1.642 Kč (zahrnuje pojištění storna zájezdu)
 • Vízum (30 USD)

Letové spojení

Emirates:
Praha – Dubaj 15:45 23:30
Dubaj – Colombo 02:45 08:45

Colombo – Dubaj 03:15 06:00
Dubaj – Praha 09:05 13:25

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.