Msambweni Beach House

Keňa / Keňa

Destinace

Intimní zážitek ticha, klidu a luxusu pod africkým nebem nabízí resort Msambweni Beach House. Nachází se na jižním pobřeží Keni, unikátní je jeho poloha na 120-ti metrovém útesu. Všude okolo jsou již jen korálové stěny a tichý, mírumilovný Indický oceán. Na soukromé pláži, kterou lemují palmy, naprosto splynete s harmonií přírody.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Hotel

Vybrat si můžete ubytování v hlavním domě se třemi prostornými pokoji s verandou a 25 metrovým bazénem s nekonečnými okraji. Právě zde si můžete pod horkým africkým nebem vychutnat pestrobarevný koktejl. Pokud toužíte po skutečném klidu, čekají na Vás tři soukromé vily na pláži, s vlastní jacuzzi. Společníkem bude jen nádherný výhled na oceán. Všechny druhy ubytování se pyšní nádherným nábytkem z ručně vyřezávaného dřeva v arabském stylu, poskytnou moskytiéry, prostorné postele, klimatizaci, satelitní TV, minibar, fén a sejf.

Stravování

Stolování je v resortu Msambweni Beach House čistou radostí. Pod vedením belgického šéfkuchaře Kristofa de Kroona vznikají pochoutky sestávající z darů moře, ale i svahilských, francouzských a belgických pochoutek. Zážitkem bude romantická večeře při svíčkách na pobřeží, kdy na Vás zamrkají jasné hvězdy a mořské vlny zašeptají ukolébavku.

Sport a night life

Ve volném čase můžete v resortu vyzkoušet šnorchlování podél korálových útesů nebo výlety na tradičních rybářských loďkách. Je možné vydat se po okolí na horských kolech nebo si po dlouhém dnu dopřát relaxační masáž. V blízkosti resortu (dojezd kolem půl hodiny) se nachází 18-ti jamkové golfové hřiště, možnost potápění, kite-surfingu, motorizovaných vodních sportů či hlubokomořského rybolovu. Antilopy nebo slony můžete vyfotografovat v safari Shimba Hills National Reserve. Velkým lákadlem je jistě také návštěva Mombasy – starobylého města s typickou náladou afrického velkoměsta.

Cena za 1 noc od 8.800,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

  • aktuální kurz cizí měny
  • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
  • vámi zvolený typ pokoje
  • vámi zvolený termín dovolené
  • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
  • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
  • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.